Top 10 Ausbrenner Plissee Ohne Bohren – Benátské rolety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ourdeco

#ad

Ourdeco® Vyhořák z plisé / 75 x 130 cm šířka x výška / barva: bílá; průsvitný, montáž bez vrtání, motiv listu / svorek, Easy-to-fix, plisé Klemmfix

#ad
ourdeco #ad - Průsvitný, snadné čištění, dlouhá životnost, látka: 100% polyester, omyvatelný, vypalování. Snadná montáž na okenní křídlo, žádné vrtání nebo šroubování, 4 variabilně nastavitelné upínací držáky pro nasazení/upnutí, 2 plynule nastavitelné ovládací lišty.

Ka: 75 cm; výška: 130 cm; vyhoření, motiv úponků; plisé je individuálně ve výšce cca 30 cm až 130 cm použitelný / lze zkrátit. Rozsah dodávky: plisé, montážní materiál a upevňovací materiál 4 upínací držáky pro montáž na okenní / balkonové dveře, návod k obsluze a návodu k montáži v němčině. Inovativní plisé, oslnění, průsvitná látka s motivem listu úponků, ochrana před pohledy a sluncem.
Značkaourdeco #ad
Výrobceourdeco® #ad
Výška0
Délka51.18
Šířka29.53

2. K-home

#ad

80 x 130 cm, Fixy Depesche – Magic Ylvi A Minimoomis

#ad
K-home #ad - Pevně napnuté, žádné kývání plisé. Zcela nový vzhled pro vaše okno, vypalovaná látka Flowers. Materiál: 100% polyester. Efektivní ochrana před světlem a pohledy. Rychlá a jednoduchá montáž bez vrtání, přiložené nastavitelné upínací držáky se upnou přímo na okenní křídlo.
ZnačkaK-home #ad
VýrobceChina #ad
Výška1.18
Délka51.18
Hmotnost1.15
Šířka31.5
Číslo dílu100888-5
Modelka100888-5

3. Gardinia

#ad

Snadno lze zkrátit na šířku, skládací plisé Bella, propouštějící světlo, GARDINIA Plisé bez vrtání, bílá, neprůhledná, 50 × 130 cm Š × V

#ad
Gardinia #ad - Dekorativní ozdoba na okno: jemné bílé a šedé odstíny, výškově nastavitelná a moderní technika skládání s 20 mm širokými skládanými záhyby, snadné čištění měkkým kartáčkem. 23-2181.

č. Individuálně výškově nastavitelná: jednoduché nastavení napnuté plisé nahoru nebo dolů díky dvěma hliníkovým ovládacím kolejnicím s ovládacími úchyty, možnost jednoduchého zkrácení šířky. Rozsah dodávky: 1 x gardinia plisé bella, včetně montážních dílů, 50 x 130 cm, potisk listů, látka: 100% polyester, barva: bílá, výr. Elegantní plisé pro všechny běžné modely oken, plynulé a flexibilní nastavení nahoru a dolů pomocí ovládacích kolejnic, ale neprůhledná ochrana před pohledy a sluncem, propouštějící světlo, jednoduchá montáž zcela bez vrtání.

Včetně 2 ovládacích rukojetí a 4 upínacích držáků: montáž na horní a spodní okenní křídlo, upínací držáky z plastu odolného proti UV záření s komfortní upínací funkcí.
ZnačkaGardinia #ad
VýrobceGardinia #ad
Výška0
Délka5.12
Hmotnost0.71
Šířka1.97
Číslo dílu23-2181
Modelka23-2181

4. ourdeco

#ad

Ourdeco® Plisé vyhořák s květinovým motivem; 100 x 130 cm bílá, květinový motiv průhledný, průsvitný/svorky = montáž bez vrtání = Smartfix=plisé Klemmfix = Easy-to-fix

#ad
ourdeco #ad - Snadná montáž na okenní křídlo, 4 nastavitelné upínací držáky k nasazení/upnutí, žádné vrtání nebo šroubování. Průsvitný, 100% polyester, omyvatelný, snadné čištění, kvalitní látka, dlouhá životnost, plynule nastavitelné ovládací lišty.

Inovativní plisé vypalovačka, květinový motiv průhledný, průsvitná látka, ochrana proti oslnění a pohledům, 2 variabilní ovládací lišty. Rozsah dodávky: plisé, montážní materiál a upevňovací materiál 4 upínací držáky pro montáž na okenní / balkonové dveře, návod k obsluze a návodu k montáži. Ka: 100 cm / výška: 130 cm; barva: bílá; květinový motiv průhledný.
Značkaourdeco #ad
Výrobceourdeco® #ad
Výška0
Délka51.18
Šířka39.37
Číslo díluODK-403699

5. Hombera

#ad

Bez vrtání nebo šroubů, poloprůhledná, barva: bílá, Plisovaná roleta Klemmfix s vyhořelým grafickým motivem, vč. upínacího držáku, šířka: 50 cm/délka: 130 cm

#ad
Hombera #ad - Dné kývání při naklápění okna. Moderní plisovaná roleta klemmfix s vyhořelým grafickým motivem jako ochrana před nežádoucími pohledy a dekoračním prvkem.

Polotransparentní, průsvitná ze 100% polyesteru. Vypálená látka je tkanina, která je opatřena průhledně tkanou perforací. Kompletně upnuté díky 4 upínacím nosníkům nahoře a dole na okenním rámu. Ideální pro nájemní byty! pomocí horní a spodní lišty lze závěs variabilně umístit. Perfektní alternativa k okenní zácloně. Jednoduchá montáž na okenní rám bez vrtání nebo šroubů s nastavitelným systémem upínacích nosníků, vhodné do tloušťky drážky 24 mm.
ZnačkaHombera #ad
VýrobceHombera #ad
Číslo díluDD24_77.050.130.85

6. Hombera

#ad

Poloprůhledná, vč. upínacího držáku, bez vrtání nebo šroubů, šířka: 100 cm/délka: 130 cm, Plisovaná roleta Klemmfix s motivem vyhořelých větví, barva: bílá

#ad
Hombera #ad - Vypálená látka je tkanina, která je opatřena průhledně tkanou perforací. Kompletně upnuté díky 4 upínacím nosníkům nahoře a dole na okenním rámu.

Ideální pro nájemní byty! pomocí horní a spodní lišty lze závěs variabilně umístit. Dné kývání při naklápění okna. Moderní plisovaná roleta klemmfix s motivem vyhořelých větví jako ochrana před nežádoucími pohledy a dekoračním prvkem. Perfektní alternativa k okenní zácloně. Jednoduchá montáž na okenní rám bez vrtání nebo šroubů s nastavitelným systémem upínacích nosníků, vhodné do tloušťky drážky 24 mm. Polotransparentní, průsvitná ze 100% polyesteru.
ZnačkaHombera #ad
VýrobceHombera #ad
Číslo díluDD24_77.100.130.86

7. Gardinia

#ad

Bílá, GARDINIA Easyfix Katy Wave plisé bez vrtání, 50 x 130 cm, 2 ovládacích kolejnic, vč. všech montážních dílů, neprůhledná skládací roleta, k upnutí

#ad
Gardinia #ad - Gardinia plisé k upnutí, neprůhledná skládací roleta, bílá, všechny montážní díly včetně, easyfix plisé katy wave napnutá dvěma ovládacími kolejnicemi, 50 x 130 cm š x v. Individuálně výškově nastavitelná: možnost nastavení plisé ručně pomocí dvou ovládacích lišt s ovládacími madly, šířka je možná viz video – pro usnadnění zkrácení šířky plisé není plisé předem navlečeno.

Rozsah dodávky: 1 x gardinia easy plissee katy wave k upnutí, všechny montážní díly včetně, 100% polyester, 4 x prémiový upínací držák, bílá, 50 x 130 cm. Dekorativní ozdoba okna: výškově nastavitelná a moderní technika skládání s 20 mm širokými plisovanými záhyby, snadné čištění měkkým kartáčkem, upevnění je možné také pomocí lepicí a skleněné drážky příslušenství je k dostání samostatně.

Jednoduché upevnění pomocí 4 prémiových upínacích držáků: montáž na horní a spodní okenní křídlo rozsah nastavení cca 4 – 24 mm, upínací držák z plastu odolného proti UV záření pouze pro okna s gumovým těsněním, žádné kývání i při vyklopení okna.
ZnačkaGardinia #ad
VýrobceGardinia #ad
Výška0.98
Délka51.18
Hmotnost0.75
Šířka19.69
Číslo dílu32694
Modelka32694

8. Sekey

#ad

Klemmfix, Sekey Plisé dvojitá plisé Day+Night zatemnění bez vrtání, Klemmfix, bez vrtání, napnutá světelná ochrana, bílá a šedá, průsvitný vzor hoření, 130 x 150 cm

#ad
Sekey #ad - Vysoce kvalitní materiály: bezpečné, netoxické, prodyšné a šetrné k životnímu prostředí. Propouští světlo a elegantní: lehké, vzorované látky umožňují pronikání přirozeného světla a přesto si zachovávají vaše soukromí.

Dné žloutnutí nebo praskání vlivem slunečního záření. Plisé bez vrtání: pomocí čtyř dodaných nastavitelných upínacích držáků lze skládací žaluzie rychle a snadno připevnit na okno – bez šroubů a vrtání. 100% zatemňující: naše tmavé látky jsou uvnitř i venku ze 125 % polyesteru, mají vnitřní vrstvu hliníkové fólie, aby byla zajištěna absolutní tma. Flexibilní ovládání: pomocí hliníkové tyče můžete lamely snadno přizpůsobit, pro variabilní propustnost světla – v bílé se vzorem nebo šedou, zcela neprůhledné.
ZnačkaSekey #ad
VýrobceSekey #ad
Výška0.01
Délka59.06
Šířka51.18

9. ourdeco

#ad

Ourdeco Clipfix plisé / 75 x 210 cm listy šedé/průsvitné, neprůhledné/montáž bez vrtání

#ad
ourdeco #ad - 4 upínacích držáků pro montáž na rám okna/balkonových dveří, montáži a praní. Průsvitná, trvanlivá, velmi zatížitelná, kvalitní látka, omyvatelná, snadné čištění, 100% polyester.

Snadná montáž na okenní křídlo se 4 variabilními upínacími držáky, žádné vrtání, plynule nastavitelné ovládací lišty. Moderní a praktická plisé s patentovanou technikou v klasických barvách – průsvitná látka, vhodná jako ochrana před oslněním a nežádoucími pohledy. Rozsah dodávky: plisé, srozumitelný německý návod k použití, montážní materiál a upevňovací materiál vč. Určete vhodnou šířku plisé: Šířka okenního skla + vlevo a vpravo cca 2 cm = minimální objednací šířka.
Značkaourdeco #ad
Výrobceourdeco® #ad
Výška0.01
Délka82.68
Šířka29.53

10. Hombera

#ad

Bez vrtání nebo šroubů, poloprůhledná, vč. upínacího držáku, Plisovaná roleta Klemmfix s vyhořelým květinovým motivem, šířka: 90 cm/délka: 130 cm, barva: bílá

#ad
Hombera #ad - Dné kývání při naklápění okna. Moderní plisé klemmfix s vyhořelým květinovým motivem jako ochrana před nežádoucími pohledy a dekoračním prvkem.

Jednoduchá montáž na okenní rám bez vrtání nebo šroubů s nastavitelným systémem upínacích nosníků, vhodné do tloušťky drážky 24 mm. Polotransparentní, průsvitná ze 100% polyesteru. Vypálená látka je tkanina, která je opatřena průhledně tkanou perforací. Ideální pro nájemní byty! pomocí horní a spodní lišty lze závěs variabilně umístit. Kompletně upnuté díky 4 upínacím nosníkům nahoře a dole na okenním rámu. Perfektní alternativa k okenní zácloně.
ZnačkaHombera #ad
VýrobceHombera #ad
Číslo díluDD24_77.090.130.93