Top 10 Biurko Elektryczne z Regulacją Wysokości – Psací stoly do pracovny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ergotopia

#ad

Dub z pravého dřeva, Ergotopia® Elektricky výškově nastavitelný psací stůl | ergonomický stůl na stání a sezení s paměťovou funkcí | předchází bolestem zad a zvyšuje produktivitu 160 × 80 S

#ad
Ergotopia #ad - Stojací psací stůl necháváme vyrábět podle speciálních kritérií a optimalizovat pro vás. Testovaná kvalita: odborníci testovaná kvalita extra třídy. Zvýšená produktivita: elektricky výškově nastavitelné pracovní stoly prokazatelně zvyšují produktivitu při práci, takže zvládnete mnohem více práce za méně času.

AsnĚ tichÝ: i když se stůl na stojatém sedadle ergotopia pohybuje 60, 70 nebo dokonce 80 kg, jsou kvalitní motory příjemně tiché. Přesvědčte se sami o geniálním účinku. Výškově nastavitelný prémiový stůl "Desktopia Pro" je vyroben z velmi trvanlivých a spolehlivých materiálů.

5letá záruka: velmi dlouhá záruční doba zaručuje plnou funkčnost výškově nastavitelného stojanu viz také právní pokyny, záruční prohlášení níže. Bez bolesti a uvolnění: fyzioterapeuti, trenéři a lékaři doporučují použití výškově nastavitelného kancelářského stolku, protože účinně zabraňuje bolestem zad a šíje.
ZnačkaErgotopia #ad
VýrobceErgotopia #ad
Výška50
Délka31.5
Hmotnost119.05
Šířka62.99
Číslo díluVineen
ZárukaWir (Ergotopia gmbh, pfnorstr. 10, 64293 Darmstadt) poskytují výškově nastavitelnou konstrukci stolu desktopia záruku na 5 let od obdržení zboží. Platí po celé Evropě, vztahuje se na vlastnosti výrobku a poskytuje se v případě nedostatků výrobku, které jsou založeny na vadě materiálu/výroby. Napište nám na předložení vadného produktu a dokladu o koupi (kopie), rádi také e-mailem. Na základě vlastního uvážení poskytujeme opravu nebo výměnu vadných dílů, resp. Celého výrobku, pokud je oprava proveditelná a produkt je na skladě. V opačném případě dostanete co nejvíce ekvivalentní náhradní produkt. Tím se neprodlouží záruční doba a končí i pro zabudované díly s uplynutím lhůty pro celý produkt. Záruka neposkytuje nároky na náhradu škody. Musí se uplatnit během záruční doby a ihned po výskytu vady. Nejsou vyloučeny škody způsobené nesprávným používáním/manipulací, nedodržování pokynů k použití, provedených změn nebo vyšší síly. Zanikne, pokud námi neoprávněné osoby provedou zásahy/opravy výrobku nebo budou opatřeny díly, které nejsou originálními součástmi, a tím vzniká vada. Zákonná práva v případě nedostatků platí i nadále a nejsou omezena zárukou. Uplatnění těchto práv je pro vás zdarma. (Jsme velmi kulantní – text je nutný pouze právně).

2. Desktronic

#ad

Elektrický s neslyšným duálním motorem a dotykovou obrazovkou – vysoká nosnost – barový stolek HomePro, Desktronic Výškově nastavitelný psací stůl 180 x 80 cm – psací stůl výškově nastavitelný

#ad
Desktronic #ad - Náš elektrický psací stůl byl vyvinut tak, aby se snadno montoval a dodával s nářadím a vícejazyčným návodem český jazyk nelze zaručit. Výškově nastavitelný stůl pro vaše zdraví a pohodu – už nikdy nesedejte 8 – 10 hodin nakloněný přes laptop. Pokud náš výškově nastavitelný psací stůl desktronic nesplní všechna vaše očekávání, najdeme řešení – protože elektricky nastavitelný psací stůl by měl být pohodlný a vysoce funkční – jako ergonomický psací stůl od Desktronic.

Naše 2 kabelové průchodky udržují kabely řádně – pro přehledné vedení kabelů na psacím stole. Přepněte s naším stojacím psacím stolem za pouhých 12 sekund ze sezení na stání s naším Easy-Touch panelem, nekomplikovaným ovladačem dotykové obrazovky se 3 nastavitelnými nastaveními paměti a integrovanými USB a USB-C nabíjecími místy. Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejvyšší prioritou. Jiné nastavitelné psací stoly se často obtížně sestavují a jsou viklé.

Náš slib jim: u desktronic vyrábíme nejkvalitnější a nejvýkonnější psací stoly a pracovní místa. Pc stůl je dvakrát rychlejší než jiné elektricky výškově nastavitelné psací stoly. Tento ultra široký nastavitelný domácí psací stůl má hladkou jednodílnou desku psacího stolu, zaoblené rohy vhodné pro děti a 3stupňový nastavitelný sloupek, který je vhodný pro lidi všech velikostí – dokonce jako dětský psací stůl pro děti školního věku. Tento stojací stolek je dimenzován na bezproblémovou funkci a trvalý výkon.
ZnačkaDesktronic #ad
VýrobceDesktronic #ad
Výška50
Délka70.87
Hmotnost132.28
Šířka31.5
Číslo díluHomePro
ModelkaHomePro
Záruka5 let limited warranty.

3. Desktronic

#ad

Výškově nastavitelný, stojící stůl s dotykovou obrazovkou a integrovanými nabíjecími konektory, Desktronic Výškově nastavitelný psací stůl 160 x 80 cm – stabilní psací stůl, elektrický

#ad
Desktronic #ad - S pečlivě umístěnými, odborně střiženými materiály lze náš psací stůl zcela rychle sestavit a ještě předtím, než si jej opatříte, budete pohodlně stát na svém výškově nastavitelném pracovišti domácí kanceláře. K dostání v různých barvách a rozměrech. Náš elektrický psací stůl obsahuje návod krok za krokem český jazyk nelze zaručit a kompletní sadu nářadí – vše, předvrtanými otvory a odolnými, co potřebujete pro rychlou montáž.

Vyrábí se z 25 mm fsc dřevotřískových desek potažených melaminovou pryskyřicí a laminátu s konstrukcí TÜV Süd a je dimenzován na dlouhou životnost. Poslední věc, kterou potřebujete, výškově nastavitelné nohy stolu z vysoce kvalitní zesílené oceli, je otočný nastavitelný psací stůl, která je až o 50 % silnější než u jiných kancelářských stolů – pro nastavitelný stojatý psací stůl, 70 x 70 mm velké, který ještě více ztěžuje práci.

My ve společnosti desktronic jsme toho názoru, který se vyrábí v naší vlastní továrně v evropě, že trávíme asi 1/3 svého života prací. Náš psací stůl se stojatým sedákem byl konstruován v precizní evropské kvalitě a má extra široké, který vždy bezpečně stojí! . Doufáme, vám pomůže cítit se vždy dobře. Elektrický stojací psací stůl od desktronik má vysoce kvalitní motor certifikovaný od Tüv Süd pro spolehlivé nastavení. Některé elektricky výškově nastavitelné psací stoly používají slabé motory, které rychle selhávají.
ZnačkaDesktronic #ad
VýrobceDesktronic #ad
Výška46.85
Délka31.5
Hmotnost88.18
Šířka62.99
Číslo díluHOME-ONE-1
ModelkaHOME-ONE
Záruka5 let limited warranty.

4. boho office

#ad

2 motory ultra rychlé 80 mm/s, boho office® Výškově nastavitelný psací stůl 140 x 80 cm – elektricky plynulý, ochrana proti kolizím – Basic Line bílá vč. stolní desky v divokém dubu, paměťová funkce

#ad
boho office #ad - Váš kancelářský stůl je tak velmi dobře vybavený pro pracovní den. Neviditelně zabudované vysoce výkonné motory ve zdvihacích sloupcích nabízejí navíc relaxační prostor pro nohy a opticky atraktivní, nadčasový design. Maximální boční stabilita: až o 40 % více oceli než běžné výškově nastavitelné psací stoly.

Stolní deska je odolná proti pórům, 5 cm silná deska stolu s melaminovou pryskyřicí v divokém dubu má nosnost až 120 kg a díky tomu váš elektricky výškově nastavitelný psací stůl skutečně upoutá pozornost. Pro špičkové nastavení výšky. Rám, ovládací jednotka, montážní materiál a montážní návod jsou součástí dodávky. Roubované stolní desky nelze vyměnit. Přitom zůstává deska psacího stolu stálá po léta a vyniká svou odolností proti nárazům.

Rychlé a nekomplikované zaslání: tvůj psací stůl bude odeslán různě. Výsledek: 36 kg vlastní hmotnosti a maximální boční stabilita na kancelářském stole. Garantujeme bezplatné vrácení stojan na stůl do 60 dnů, pokud se vám nelíbí. 60 dní nepřetržitého testování: udělejte si čas a vyzkoušejte svůj nový psací stůl. Až 5 × rychlejší a příjemně tichý: elektricky výškově nastavitelný psací stůl od boho-office se dvěma synchronně fungujícími vysoce výkonnými motory ≤ 55 dB s ultra rychlým 80 mm/s.
Značkaboho office #ad
Výrobceboho office #ad
Výška50.59
Délka31.5
Hmotnost125.66
Šířka55.12
Číslo díluKOMB_BL03_METP140_WE
ModelkaBasic Line

5. E.For.U

#ad

Psací stůl, 2 motory, vysoká nosnost – DT30 PRO, Ergofino výškově nastavitelná konstrukce na psací stůl – certifikace GS, elektrický s paměťovým ovládáním, 3násobný teleskop, výškově nastavitelný

#ad
E.For.U #ad - Inteligentní ovládání inteligentní led ruční ovládání se 3 pozicemi paměti pro uložení vašeho preferovaného nastavení výšky. Nejen stolní deska, jehož obsah formaldehydu splňuje normy GS, PAH
ZnačkaE.For.U #ad
VýrobceWS #ad
Výška37.4
Délka9.84
Hmotnost66.14
Šířka8.46
Číslo díluBHDBDH096
ZárukaKromě toho nabízíme jako německý obchodník dlouhodobou záruku a servis všech použitých dílů. Záruka 5 let na rám stolu a záruka 3 roky na motor. Rádi Vám budeme k dispozici předem a po zakoupení na čísle 07071/1354892. › další podrobnosti o produktu.

6. Albatros

#ad

ALBATROS Rohový stojan na psací stůl Lift L7W, šířka a úhel, elektrický, plynule nastavitelná výška, bílý, 3 motory

#ad
Albatros #ad - Nastavitelná délka a úhel: délka konstrukce je plynule nastavitelná v rozsahu 106 cm až 180 cm na každé straně. Kromě toho je zabudován snímač proti kolizi a dětská pojistka.

Užitečné vlastnosti: konstrukce úhlového stolu má digitální displej a paměťovou funkci až 3 preferovaných výšek. Tichý a výkonný: výškově nastavitelná konstrukce stolu Lift L7 je poháněna třemi mimořádně tichými a výkonnými motory. Stabilní a bezpečný: konstrukce z masivní oceli zajišťuje maximální boční stabilitu. Bezpečné pro děti: displej má blokovací funkci, takže stolní desku nelze nechtěně zvednout nebo snížit.

Tím se perfektně hodí pro práci ve stoje i pro velmi velké a malé lidi nebo děti. Hel mezi jednotlivými stranami lze rovněž plynule nastavit v rozsahu 90 – 180°. Velká plocha nastavení výška: plynule elektricky výškově nastavitelná od 70 cm do 118 cm.
ZnačkaAlbatros #ad
VýrobceAlbatros International GmbH #ad
Výška46.46
Délka26.77
Hmotnost264.55
Šířka70.87
Číslo dílu34712
ModelkaLIFT L7

7. MAIDeSITe

#ad

MAIDeSITe Výškově nastavitelný elektrický psací stůl se 2 silnými motory, 3stupňové a také 4 paměťové ovládání s upozorněním na stání – T2 Pro Plus černý, výškově nastavitelný rám stolu

#ad
MAIDeSITe #ad - Pokud máte dotaz, 3 roky záruka na motor, kontaktujte nás kdykoliv. Super duální motoryduální systém motoru maidesite je lepší než jiné výrobky s pouze jedním motorem. K dispozici je dětská pojistka na ochranu. Ka rámu stolu 100 – 180 cm, šířka 60–100 cm.

3stupňový rám stolu výškově nastavitelný, který má největší rozsah nastavení výšky 62 – 125 cm na trhu, vhodná pro stolní desky o délce 100 – 220 cm, takže si pro sebe najde ideální polohu stolu téměř každý. Velký rozsah nastavení výšky – t2 pro plusbez desky stolu. Můžete nastavit paměť 0, 5 h, 2 h. Multifunkční ovládací panelpaměťové prostory na 4 paměti, 1h, které odpovídají různým přednastaveným výškám. Nabízíme vám 90denní důvod k vrácení a 24hodinový zákaznický servis.

Výrobek byl testován více než 20 000krát, dlouhá životnost a stabilita. Vysoká kvalita odpovídá normám eu skládá se ze 100% vysoce kvalitní průmyslové uhlíkové oceli, jejíž materiál je o 20 % více než jiné výrobky, kancelář, silný a stabilní. Je to nejlepší volba pro rodinu, dětský studijní stůl, hrací stůl. Usb rozhraní odpovídá vaší potřebě nabíjení. Nabízí vám vysokou rychlost zdvihu 38 mm/s a méně než 45 dB.
ZnačkaMAIDeSITe #ad
VýrobceMAIDeSITe #ad
Výška49.21
Délka23.62
Hmotnost59.52
Šířka70.87
ZárukaZáruka výrobce 5 let.

8. FLEXISPOT

#ad

Elektrický psací stůl Maple, FLEXISPOT Elektricky výškově nastavitelný psací stůl s dotykovou funkcí a USB

#ad
FLEXISPOT #ad - Profesionální a angažované. Naše konstrukce psacího stolu z práškované ocelové trubky je odolná proti poškrábání a skvrnám a zajišťuje stabilitu i při nejvyšším namáhání. Chytrý design. Efektivní pracoviště jako comhar nabízí dostatek místa pro všechny pracovní nástroje, aby splnily vaše každodenní potřeby jak v práci, tak ve volném čase.

Do psacího stolu jsou integrovány 3 praktické usb nabíjecí přípojky 2 x usb typ A, 1 x typ C pro zajištění široké kompatibility s elektronickými přístroji a zabránění nepořádku se zamotanými kabely. Prostorná pracovní plocha. Se 4 programovatelnými výškovými předvolbami se stůl kromě toho perfektně hodí pro uživatele různých velikostí. Robustní motor umožňuje hladký a jednoduchý přechod od 72 do 121 cm.

Stisknutím tlačítka jej lze z ideální polohy sezení změnit na optimální polohu a přispívá tak k produktivní a efektivní práci. Výškově nastavitelný psací stůl comhar vám nabízí perfektní řešení pro domácí kancelář. Pohodlné usb nabíjení. Můžete nám plně důvěřovat! Robustní konstrukce pro stabilní pohyb. Flexispot se již 20 let specializuje na ergonomii a nyní prodal přes 20 milionů výškově nastavitelných stolů po celém světě.
ZnačkaFLEXISPOT #ad
Výrobceflexispot #ad
Výška47.24
Délka23.62
Hmotnost66.14
Šířka28.35
Číslo dílu/
ModelkaEW8M

9. ErGear

#ad

Schwarz, ErGear Elektrischer Stehschreibtisch mit Doppelschubladen, Heimbüro-Schreibtisch-Computerarbeitsplatz mit Ablagefach, 140x71 cm Höhenverstellbarer Sitz-Steh-Schreibtisch

#ad
ErGear #ad - Zwei schubladen: machen sie das beste aus ihrem Platz. 79. 83 kg last und einen zuverlässigen Langzeitbetrieb 50000 mal getestet und immer noch stark. Dieser verstellbare stehschreibtisch verfügt über zwei Schubladen, in denen Sie all Ihre Dinge verstauen und organisieren können.

Hervorragende stabilität: dieses elektrische stehpult verfügt über einen robusten, soliden Stahlrahmen mit Hubsäulenverbindern in Raumfahrtqualität auch nach 100000 tests noch stabil und sicher. Aufgepumpter motor: dieser höhenverstellbare schreibtisch hat eine starke Hebeleistung max. Stufenlose höhenverstellung: die höhe des stehpults ist frei wählbar, von 72 cm bis 118 cm.

Speichern sie ihre drei bevorzugten Einstellungen und schalten Sie das Stehpult mit Doppelschubladen mühelos zwischen ihnen um. Das elektrische stehpult ist eine solide Grundlage für die Arbeit, auch in voller Höhe. Eingebauter ständer: positionieren sie ihren Monitor/Laptop und Ihre Lautsprecher oder andere Geräte in der richtigen Höhe im Verhältnis zum elektrischen Stehpult.
ZnačkaErGear #ad
VýrobceErGear #ad
Výška28.5
Délka28
Hmotnost75.5
Šířka55
Číslo díluEGESD6V-1
ModelkaEGESD6V-1

10. Yaasa

#ad

Yaasa Stolní stůl Desk Essential s nastavitelnou výškou, paměťovou funkcí a USB portem, 160 x 80 cm, stojací psací stůl s kolizním senzorem, antracitová barva, elektrický s displejem

#ad
Yaasa #ad - Zdravá práce: výšku yaasa desk essential lze nastavit stisknutím tlačítka při sezení a stání a umožňuje tak ergonomickou práci. 5letá záruka: yaasa poskytuje 5letou záruku na funkčnost Yaasa Desk Essential.

Chytré přídavné funkce: stojací psací stůl je vybaven ručním spínačem včetně funkce zapnutí/vypnutí, displejem s ukazatelem výšky, 3 pozice paměti a nabíjecí přípojkou USB-A a inteligentním snímačem kolize. Elektrický výškově nastavitelný psací stůl: yaasa desk essential je elektricky výškově nastavitelný mezi 71 a 119 cm a umožňuje pravidelnou výměnu mezi sedadly a stojícími na pracovišti. Tři velikosti: stojací psací stůl je k dostání ve velikostech stolní desky 120 x 80 cm, 140 x 80 cm a 160 x 80 cm a hodí se tak perfektně do každé kanceláře nebo domácí kanceláře.
ZnačkaYaasa #ad
VýrobceYaasa GmbH #ad
Výška27.76
Délka27.32
Hmotnost70.55
Šířka53.15
Číslo dílu123123
ModelkaTM-OEMM-FEKD