Top 10 Bose Solo Soundbar Series II – Soundbary

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bose

#ad

TV reproduktory s připojením Bluetooth, Bose Solo Soundbar Series II

#ad
Bose #ad - Jednoduše stiskněte tlačítko bluetooth na dálkovém ovladači pro spárování přehrávacího zařízení a vychutnat si hudbu, podcasty a mnohem bezdrátověji o svůj souvodník. Pro aktivaci funkce jednoduše stiskněte tlačítko "Dialogový režim" na dodaném dálkovém ovladači.

Přírodní zvuk, snadné: bose solo soundbar series ii je bluetooth televizor reproduktor, který je snadno použitelný a úmyslně dodává top zvuk pro televizor. Jednoduché nastavení: reproduktor je připojen k televizním zařízení přes pouze jedno kabelové spojení s optickým audio kabelem, který je součástí dodávky a může být po krátké době vložen do provozu. Zahrnutá nástěnná montáž z vysoce kvalitní oceli také umožňuje propláchnutí montáže stěny. Kompaktní velikost: s výškou těsně pod 7 cm, kompaktní bluetooth soundbar se vejde do většiny televizních zařízení.

Přehrávání hudby přes bluetooth: díky technologii bluetooth můžete kdykoli přehrát veškerý obsah zábavy. Dokonce i jasnější jazykové přehrávání: soundbar zajišťuje, že porozumíte každému slovu ještě lepší, aniž byste museli přizpůsobit hlasitost. Dolby decoder: integrovaný dolby decoder optimalizuje kvalitu zvuku zvuku, aby byla zajištěna silnější, pozoruhodně důležitější sluchová zkušenost.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2.8
Délka3.39
Hmotnost3.75
Šířka21.61
Číslo dílu845194-2100
Modelka845194-2100
Záruka2 roky

2. Bose

#ad

černý, Bose TV reproduktor – kompaktní soundbar s Bluetooth připojením

#ad
Bose #ad - Rozměry tv reproduktoru: 5, 6 cm x 59, 4 cm x 10, 2 cm v x š x h. Iroké, přirozené zvukové spektrum: dva úhlové měniče s plným rozsahem poskytují realističtější zvukový zážitek vyplňující místnost pro lepší zvuk televize z kompaktního soundbaru. Dálkové ovládání: součástí balení kompaktního tv reproduktoru je dálkové ovládání s funkcí dialogového režimu, které zajišťuje lepší kvalitu zvuku a dodává basům větší hloubku.

Nastavení a rozšíření: bose tv reproduktor je kompatibilní s bose bass module 500 a 700 Televizní reproduktor s bluetooth připojením: Připojte své zařízení k Bluetooth soundbaru a bezdrátově streamujte svou oblíbenou hudbu a podcasty. Kompaktní soundbar. Zařízení můžete propojit pomocí propojovacího kabelu pro Bose Bass modul nebo standardní 3, 5mm diokabel oba jsou k dostání samostatně. Vylepšené přehrávání dialogů: tento tv reproduktor byl vyvinut speciálně pro jasnou a vylepšenou reprodukci dialogů, hlasů a výslovnosti.

Jednoduché nastavení: kompaktní soundbar se spojí s vaším televizorem přes jediné kabelové připojení, buď optickým audio kabelem součástí dodávky nebo HDMI kabelem k dostání samostatně a lze jej již po krátké době uvést do provozu. Pičkový zvuk pro váš televizor: bose tv reproduktor je kompaktní soundbar, který se snadno ovládá a zajišťuje jasnou reprodukci hlasu a lepší zvuk televizoru. Soundbar je jen něco málo přes 5 cm vysoký a lze jej tak bez problémů umístit před váš tv přístroj nebo připevnit na stěnu nástěnné držáky se prodávají samostatně.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.17
Délka26.97
Hmotnost0
Šířka6.54
Číslo dílu838309-2100
Modelka838309-2100
Záruka2 roky výrobce

3. Bose

#ad

černý, Bose Smart Soundbar 300 s Bluetooth připojením, 67,5 cm x 10,2 cm x 5,6 cm

#ad
Bose #ad - Hlasové ovládání tv: díky exkluzivní technologii bose voice4video jako doplněk k funkcím Alexa můžete tento chytrý soundbar, svůj TV přístroj a svůj kabelový/satelitní přijímač ovládat pouze jedním hlasovým příkazem.

Kvalita zvuku: pět měničů full-range perfektně prezentuje televizní pořady, hry a mnoho dalšího díky realistickému špičkovému zvuku, filmy, který vyplní místnost. Jedinečné: tento elegantní soundbar v matně černé barvě s decentní, bezešvou krycí mřížkou z kovu propůjčuje televizním pořadům, filmům, hudbě a hrám bezprecedentní silný a realistický zvuk. Duální mikrofonový systém přitom zachycuje váš hlas z každého směru.

Alexa je integrovaná: díky integrovanému hlasovému ovládání s amazon alexa a google Assistant lze tento chytrý soundbar pohodlně ovládat hlasovým příkazem. Konektivita: propojte své mobilní zařízení s tímto bezdrátovým soundbarem a streamujte svou oblíbenou hudbu a mnoho dalšího přes Bluetooth, WLAN, Apple AirPlay 2 nebo Spotify Connect.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška5.04
Délka28.11
Hmotnost4.41
Šířka5
Číslo dílu843299-2100
Modelka843299-2100
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Bose

#ad

Bose SoundLink Mini Bluetooth speaker II – Special Edition, Schwarz

#ad
Bose #ad - Unterstützende sprachansagen für eine einfache Bluetooth-Kopplung, Speicherung von bis zu acht gekoppelten Geräten. Integriertes mikrofon für die Freisprechfunktion sowie den Zugriff auf den Sprachassistenten Ihres Smartphones. Bose technologie für einzigartigen Spitzenklang mit kraftvollen Bässen. Usb-c-anschluss zum Aufladen und AUX-Eingang. Elegant, robust und leicht in EINEM kompakten Design. Kabellose wiedergabe mit bis zu 12 Stunden Akkulaufzeit Pro Aufladung.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2
Délka2.31
Hmotnost1.54
Šířka7.06
Číslo dílu835799-0100
Modelka835799-0100
Záruka2 Jahre

5. Bose

#ad

Bose Smart Soundbar 600 Dolby Atmos s Alexou, Bluetooth spojení – černý

#ad
Bose #ad - Pro rychlý přístup k vaší hudbě můžete kromě toho použít dálkové ovládání, které je součástí dodávky nebo aplikaci Bose Music. Ohromující zábava – smart soundbar 600 je soundbar dolby atmos, které vám poskytnou působivě realistický zvuk pro všechny vaše filmy, který je vybaven patentovanou technologií TrueSpace a dvěma nahoru směřujícími zvukovými měniči, televizní pořady a hudbu.

Bezdrátový soundbar pro streamování – díky wi-fi, apple AirPlay 2, Bluetooth, Spotify Connect a integrované kompatibilitě s Chromecastem můžete streamovat obsah podle libosti. Ideální pro domácí kino a domácí zábavu. Více zvukového zážitku s truespace – bez ohledu na to, technologie bose truespace Bluetooth Soundbar analyzuje jiné signály než Dolby Atmos, na co se díváte, jako např.

Baleno s technologií – akustická architektura umístí 5 reproduktorů z toho 2 směřující nahoru do malého soundbaru o šířce 69, 5 cm pro distribuci zvuku v celé místnosti: horizontálně doleva a doprava, dopředu a nahoru. Stereo nebo 5. 1 inteligentní a přemění je na vícekanálový zvukový zážitek vyplňující prostor. Plná kontrola – hlasové ovládání přes amazon alexa je integrováno. Nebo použijte funkci "works with google assistant" s kompatibilním zařízením Google.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2.21
Délka4.09
Hmotnost7.05
Šířka27.34
Číslo dílu873973-2100
Modelka873973-2100
Záruka2 roky výrobce

6. ULTIMEA

#ad

Soundbar pro TV přístroje se subwooferem, Poseidon D60, 3D prostorový zvukový systém, soundbar Bluetooth 5.3 s nastavitelnými basy, ULTIMEA 5.1 Dolby Atmos Soundbar, 2 zadní reproduktory

#ad
ULTIMEA #ad - Poseidon d60 však nepodporuje dekódování DTS. Zažijte zvuk, který se volně pohybuje ve 3D prostoru a umožňuje hlubší ponoření do příběhu. Technologie bassmax od ultimea zajišťuje nízké frekvence a nastavitelné basy pro pulzující zvuk.

Zažijte intenzivnější zvukový zážitek: poseidon d60 s dolby atmos nabízí ještě realističtější trojrozměrnou zvukovou krajinu než běžné systémy. Křišťálově čistý dialog a 3d prostorový zvuk: soundbar má tři hlavní zvukové kanály, dva prostorové reproduktory a subwoofer pro skutečný prostorový zvuk 5. 1. Nejvyšší kvalita zvuku díky hdmi-earc: s hdmi-earc si užijete vyšší šířku pásma a pokročilé možnosti přenosu zvuku pro bezztrátovou kvalitu zvuku.

Díky technologii dolby atmos je zvukový zdroj přesně lokalizován a obklopí vás ze všech úhlů. Výsledkem je individuální a intenzivní zvukový zážitek. Přizpůsobitelný prostorový zvuk: dva prostorové reproduktory mají 6metrový prodlužovací kabel a jsou nastavitelné podle osobního vkusu a uspořádání prostoru. Rozšířené dekódování dolby atmos: poseidon d60 je kompatibilní s blu-ray a streamovacími službami jako Netflix a Prime Video.
ZnačkaULTIMEA #ad
VýrobceULTIMEA #ad
Výška2.76
Délka15.75
Hmotnost11.68
Šířka3.54
ModelkaPoseidon D60
Záruka2 roky

7. Bose

#ad

černý, bezdrátový Bluetooth KI, Nový Bose Smart Ultra Soundbar s Dolby Atmos plus Alexa, prostorový zvukový systém pro TV přístroje

#ad
Bose #ad - Spojení se pouze jedním stisknutím tlačítka. Takhle jste to ještě nikdy neslyšeli: se šesti měniči, dvěma z nich speciálně vyvinutými dipólovými reproduktory vyzařujícími nahoru budete mít pocit, že váš prostor je vyplněn zvukem ze všech směrů – dokonce shora. Jednoduché připojení a přehrávání: umístěte soundbar bose bluetooth kdekoli chcete, nebo připojte bezdrátový reproduktor k televizoru pomocí dodávaného optického audio kabelu a kabelu HDMI eARC.

Svůj oblíbený obsah jste ještě nikdy nezažili tak intenzivně: bose smart ultra soundbar s Dolby Atmos a hlasovým ovládáním je bezdrátový reproduktor špičkové třídy, systém prostorového zvuku pro televizory a mnoho dalšího v jednom. Mimořádně jasné přehrávání hlasu: dialogový režim s ai vyrovnává hlasy a prostorový zvuk, aby bylo dosaženo jasné reprodukce hlasu – takže s tímto Bose Smart Soundbarem už nezmeškáte žádné slovo svých oblíbených postav.

Bose zvukový zvuk dolby atmos: soundbar disponuje technologií dolby atmos a bose truespace, která odděluje audio signály a rozděluje je do různých oblastí místnosti, aby vám poskytla skutečně pohlcující prostorový zvukový zážitek. Narušeno nebo poslouchejte společně: propojte svůj bose smart ultra Soundbar s vybranými sluchátky Bose nebo jej seskupte přes SimpleSync s jinými reproduktory Bose Bluetooth. Zvukový s hlasovým ovládáním: ovládejte svou zábavu nebo své každodenní úkoly a získejte informace – zcela jednoduše pomocí hlasových příkazů přes Amazon Alexa.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2.29
Délka4.21
Hmotnost12.79
Šířka41.14
Číslo dílu882963-2100
Modelka882963-2100
Záruka2 roky výrobce

8. Bose

#ad

Bezdrátový Bluetooth KI, prostorový zvukový systém pro TV přístroje, bílý, Nový Bose Smart Ultra Soundbar s Dolby Atmos plus Alexa

#ad
Bose #ad - Narušeno nebo poslouchejte společně: propojte svůj bose smart ultra Soundbar s vybranými sluchátky Bose nebo jej seskupte přes SimpleSync s jinými reproduktory Bose Bluetooth. Spojení se pouze jedním stisknutím tlačítka. Takhle jste to ještě nikdy neslyšeli: se šesti měniči, dvěma z nich speciálně vyvinutými dipólovými reproduktory vyzařujícími nahoru budete mít pocit, že váš prostor je vyplněn zvukem ze všech směrů – dokonce shora.

Zvukový s hlasovým ovládáním: ovládejte svou zábavu nebo své každodenní úkoly a získejte informace – zcela jednoduše pomocí hlasových příkazů přes Amazon Alexa. Mimořádně jasné přehrávání hlasu: dialogový režim s ai vyrovnává hlasy a prostorový zvuk, aby bylo dosaženo jasné reprodukce hlasu – takže s tímto Bose Smart Soundbarem už nezmeškáte žádné slovo svých oblíbených postav. Svůj oblíbený obsah jste ještě nikdy nezažili tak intenzivně: bose smart ultra soundbar s Dolby Atmos a hlasovým ovládáním je bezdrátový reproduktor špičkové třídy, systém prostorového zvuku pro televizory a mnoho dalšího v jednom.

Bose zvukový zvuk dolby atmos: soundbar disponuje technologií dolby atmos a bose truespace, která odděluje audio signály a rozděluje je do různých oblastí místnosti, aby vám poskytla skutečně pohlcující prostorový zvukový zážitek. Jednoduché připojení a přehrávání: umístěte soundbar bose bluetooth kdekoli chcete, nebo připojte bezdrátový reproduktor k televizoru pomocí dodávaného optického audio kabelu a kabelu HDMI eARC.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2.29
Délka4.21
Hmotnost12.79
Šířka41.14
Číslo dílu882963-2200
Modelka882963-2200
Záruka2 roky výrobce

9. Bose

#ad

Bose Surround Speakers černý

#ad
Bose #ad - Vyvinuto pro oživení hudby, filmů a televizních pořadů s ohromujícím prostorovým zvukem. Jednoduše připojte adaptér k napájení, bezdrátově spojte přijímač se soundbarem a vychutnejte si špičkový zvuk již po několika minutách. U nejkompaktnějších reproduktorů od Bose je středem pozornosti váš zábavní obsah, ne reproduktory. Bose surround speakers jsou kompatibilní s následujícími produkty: Bose Smart Soundbar 300, Bose Soundbar 500, Bose Soundbar 700, SoundTouch 300 soundbar.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose Corporation #ad
Výška3.7
Délka3.3
Hmotnost5.8
Šířka3.2
Číslo dílu809281-2100
Modelka809281-2100
Záruka2 roky

10. Bose

#ad

Bose Reproduktor Bass Module 700, černý

#ad
Bose #ad - Tento bezdrátový, silné basy při hudbě, kompaktní subwoofer lze kombinovat se soundbarem Bose 900 pro strhující zvuk a hluboké, filmech a televizních pořadech.

Technologie quietport eliminuje zkreslení pro realistický špičkový zvuk. Výkonný ovladač a dlouhý port zajišťují dynamickou reprodukci hlubokých tónů, díky níž filmy a seznamy skladeb zní ještě dechberoucí. Horní strana z kvalitního skla zajišťuje elegantní design, který se harmonicky začlení do prostředí vašeho domácího kina. Doplňte soundbar bose 900 a bose bass module 700 o Bose Surround Speakers a vychutnejte si silné basy a skutečný prostorový zvuk.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose Corporation #ad
Výška17.34
Délka19.39
Hmotnost35.27
Šířka15.58
Číslo dílu809108-2100
Modelka809108-2100
ZárukaZáruka výrobce 2 roky