Top 10 Gummimatten Opel Mokka – Podlahové rohožky do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Weathertech

#ad

Přesně padnoucí rohože gumové rohože vhodné pro: Opel Mokka 2012-16|černá|1. a 2. řada WeatherTech FloorLiner

#ad
Weathertech #ad - Snadné čištění a instalace: stačí jen trochu vody a běžného mýdla. Plná ochrana: díky zvýšeným a uzavřeným hranám, které chrání váš stroj před nečistotami. Customized: tento produkt je kompatibilní s opel mokka. Obsahuje pouze rohože pro první a druhou řadu. Ujistěte se, že vaše auto souhlasí s modelem popsaným v oznámení. IvotnÍ zÁruka: přebíráme veškeré výrobní a přepravní škody. Kontaktujte nás: před a po zakoupení správného produktu pro vaše auto je Vám k dispozici tým odborníků pro všechny vaše potřeby.
ZnačkaWeathertech #ad
VýrobceWEATHERTECH #ad
Výška42.91
Délka19.29
Hmotnost2.2
Šířka3.54
Číslo dílu44532-1-2
Modelka44532-1-2

2. Rigum

#ad

Vhodné gumové rohože a vana zavazadlového prostoru sada vhodná pro OPEL Mokka od roku 2012 + chránič pásu

#ad
Rigum #ad - Sada: vana do zavazadlového prostoru a gumové rohože vhodné pro opel mokka od roku 2012 | DŮLEŽITÉ! Rohož již neobsahuje výkres vozidla! Přesně tvarované rohože z gumy bez zápachu specificky pro dané vozidlo. Protiskluzová, barva: Černá. Vyrobeno v eu z kvalitních materiálů. Jako na fotografii.
ZnačkaRigum #ad
VýrobceRigum #ad
Číslo díluTX-825022-901962-1

3. kh Teile

#ad

Kh Teile Gumové rohože originální kvalita gumové rohože 4dílné černé

#ad
kh Teile #ad - ------------. Opel gumové rohože. Opel mokka vše od roku 2013. 100% přesný tvar – vysoký okraj po celém obvodu – omyvatelný – voděodolný – velmi odolný – bez zápachu. Barva: černá – vhodné pro vnitřní vybavení // Rozsah dodávky: 4dílná sada s originálním upevněním na patentku.
Značkakh Teile #ad
Výrobcekh Teile GmbH #ad
Číslo díluMokka

4. Elmasline

#ad

Pro VW Golf 7 rok výroby 2012-2019 | Extra vysoký 5 cm okraj, Sada designových 3D gumových rohoží

#ad
Elmasline #ad - Zesílená pata zaručuje delší životnost autokoberců. Snadná péče, odolné a odolné proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | včetně originálního upevnění. Vhodné pro následující vozidla: golf 7 vii 2012-2019 NEHODÍ PRO E-GOLF. Individuální výroba na míru pro váš vw golf 7 vii - zaručeně perfektně sedí! kompletní ochrana díky extra vysokému 3d okraji cca 4 – 5 cm | Chrání vnitřek trvale a spolehlivě před tekutinami a nečistotami.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluEL06-Golf

5. MTC Automotive

#ad

Befestigungsknöpfe, rutschfest, Fußmatten für Opel Corsa D 2006-2014 und Corsa E ab 2014 bis 2019, passgenau, Absatzschoner aus verstärktem Gummi

#ad
MTC Automotive #ad - Sportliches und elegantes design: sie sind nicht nur sehr funktional und praktisch, sondern sehen auch toll aus: Die Matten verleihen dem Fahrzeug ein ordentliches Aussehen, das den Innenraum des Autos ergänzt. Langlebig: das fersenpolster unserer verstärkten Gummimatten ist perfekt zum Schutz des Bereichs, der in der Regel am meisten abgenutzt ist und durch ständigen Kontakt mit dem Absatz von Schuhen anfällig ist.

Passgenaue fußmatten für opel corsa d 2006-2014 und corsa e ab 2014 bis 2019 auch gtc und opc garantierter Schutz: Ihr erster Gedanke im Auto wird nicht mehr auf schmutzige Schuhe gerichtet sein! Unsere Matten schützen den Boden Ihres Autos vor Schmutz, Schnee, Regen und sorgen für einen sauberen und makellosen Innenraum.

Riesige griffkraft: die einfassung unserer matten mit einer speziellen Klettschicht ermöglicht einen festen und festen Halt auf dem Fahrzeugboden, auch wenn keine Befestigungssysteme vorhanden sind, um ein Verrutschen der Matte während des Gebrauchs zu verhindern. Keine kraftaufwand – unsere matten sind so konzipiert, dass sie einfach in das Auto gesteckt werden können und ihr Design ist optimiert, um sie schnell und einfach während der Reinigung zu entfernen.
ZnačkaMTC Automotive #ad
VýrobceMTC Automotive S.r.l. #ad
Číslo díluOPCDE-1
ModelkaMTC-1809109

6. Rizline

#ad

Rizline Přesně tvarované 3D rohože kompatibilní s Mercedes třídy C W205 2014-2021 Auto příslušenství 1. A 2. řada gumových rohoží TPE pro jakékoliv počasí bez zápachu protiskluzové vpředu a vzadu

#ad
Rizline #ad - Kompatibilní: podložka do auta rizline se perfektně přizpůsobí podlaze vašeho auta díky výrobě 3D laserové skenovací technologie. Díky svému plně kompatibilnímu designu a materiálu nabízí protiskluzovou a bezpečnou jízdu.

Rohožka do auta je odolná do -50 a 75 stupňů Celsia. Protože je vyroben z velmi měkkého a přírodního TPE materiálu, musí ležet v autě až 48 hodin, aby měl tvar podlahy auta. VŠechny poČasÍ a nakuzavÍ: autorohože rizline s pevným a vysokým okrajem cca 4 – 5 cm brání tomu, aby koberec přijímal všechny druhy kapalin, a chrání vozidlo za všech povětrnostních podmínek.

Snadné čištění a instalace: strukturovaný, protiskluzový povrch lze snadno vysávat nebo stříkat vodou. Tpe materiál má dlouhou životnost a recyklovatelný: autokoberce Rizline jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného TPE materiálu. Astní zákazníci: pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Naší vizí je 100% spokojenost zákazníků. Položení je velmi snadné.
ZnačkaRizline #ad
VýrobceRizline #ad
Výška1.97
Délka31.5
Šířka19.69
Číslo dílurzfs_3

7. Bär-AfC

#ad

Bär-AfC OP61581 gumové rohože autokoberce černé, přesně padnoucí pro model viz detaily, zvýšený okraj, sada 4dílná

#ad
Bär-AfC #ad - Ochrana & vybavení – cca 1 až 1, 5 cm vysoký okraj a protiskluzové výstupky na zadní straně. Vhodné pro opel mokka x rok výroby od 2016 | integrované upevnění v gumě strana řidiče | 4dílná sada. Vyrobeno v evropě - gumové rohože vyrobené v evropě pro uvedený model vozidla žádné univerzální automaty, nejedná se o originální příslušenství. Upozornění - upevnění pokud je k dispozici viz obrázky. Dodává se s přesně tvarovanou sadou rohoží pro uvedené vozidlo. Materiál a design – směs gumových a přírodního kaučuku bez zápachu.
ZnačkaBär-AfC #ad
VýrobceBär-AfC GmbH #ad
Hmotnost3.75
Číslo díluOP-61581-GM22
ModelkaOP-61581-GM22

8. M MOTOS

#ad

M MOTOS Gumové rohože do auta rohožka vhodná pro Hyundai ix20 2010-2019 Zlepšete svůj cestovní komfort díky protiskluzové rohoži do auta do každého počasí, ochrana před znečištěním

#ad
M MOTOS #ad - Autokoberce jsou kromě toho odolné vůči chemikáliím, UV záření a oděru. Odolný materiál – zachovává si pružnost a zatížitelnost od -50 °c do +110 °C. Perfektně se hodí pro váš hyundai ix20 2010-2019|Kia Venga 2009-2019.

Robustní ochrana – s ohledem na vaše potřeby byly rohože zesíleny na nejcitlivějších místech. S inovativní technologií 3d skenování naši specialisté pečlivě skenují interiéry aut a dbají na každou variantu vybavení, aby zajistili, že rohožka do auta perfektně sedí. Pečujte o své auto- vyberte si prosím sadu autokoberců nejvyšší kvality přizpůsobenou vašim potřebám a příslušenství do auta.

Díky tomu jsou robustní a spolehlivé ve všech situacích života. Staráme se o životní prostředí – autokoberce jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů, které jsou zdravotně nezávadné a šetrné k životnímu prostředí – materiál je recyklovatelný.
ZnačkaM MOTOS #ad
VýrobceFrogum #ad
Výška0.39
Délka31.5
Hmotnost10.8
Šířka31.5
Číslo díluMX0420

9. Elmasline

#ad

ELMASLINE Designové 3D gumové rohože sada pro OPEL Corsa-E elektrické od roku 2019 | Extra vysoký okraj | Corsa F elektrické | nehodí se do normální Corsa! !

#ad
Elmasline #ad - Tyto rohože pro všechny počasí od elmasline jsou vhodné pro následující vozidla: opEL CORSA-E elektrické od 2019 - roky výroby: 2019, 2020, 2021, 2022.

Bez zápachu a recyklace | zesílený podpatek zaručuje delší životnost přesně padnoucích autokoberců | ekologická výroba s udržitelnými surovinami. Gumové rohože se snadno udržují, odolné a odolné proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | včetně originálního upevnění pro vaše auto | dodatečná ochrana pomocí krytu středového tunelu. Individuální výroba na míru pro váš opel corsa-e elektrická od roku 2021 – zaručuje perfektní tvar rohožek! Kompletní ochrana díky extra vysokému 3d okraji | Rohože do auta trvale a spolehlivě chrání interiér před tekutinami a nečistotami.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceELMASLINE #ad
Číslo díluEL04128

10. MTC Automotive

#ad

Absatzschoner aus verstärktem Gummi, passgenau, Fußmatten für Opel Mokka und Mokka X ab 2012-2020, Befestigungsknöpfe, rutschfest

#ad
MTC Automotive #ad - Sportliches und elegantes design: sie sind nicht nur sehr funktional und praktisch, sondern sehen auch toll aus: Die Matten verleihen dem Fahrzeug ein ordentliches Aussehen, das den Innenraum des Autos ergänzt. Riesige griffkraft: die einfassung unserer matten mit einer speziellen Klettschicht ermöglicht einen festen und festen Halt auf dem Fahrzeugboden, auch wenn keine Befestigungssysteme vorhanden sind, um ein Verrutschen der Matte während des Gebrauchs zu verhindern.

Langlebig: das fersenpolster unserer verstärkten Gummimatten ist perfekt zum Schutz des Bereichs, der in der Regel am meisten abgenutzt ist und durch ständigen Kontakt mit dem Absatz von Schuhen anfällig ist. Garantierter schutz: ihr erster gedanke im auto wird nicht mehr auf schmutzige Schuhe gerichtet sein! Unsere Matten schützen den Boden Ihres Autos vor Schmutz, Schnee, Regen und sorgen für einen sauberen und makellosen Innenraum.

Passgenaue fußmatten für opel mokka und mokka x 2012-2020 nicht passend für andere modelle. Keine kraftaufwand – unsere matten sind so konzipiert, dass sie einfach in das Auto gesteckt werden können und ihr Design ist optimiert, um sie schnell und einfach während der Reinigung zu entfernen.
ZnačkaMTC Automotive #ad
VýrobceMTC Automotive S.r.l. #ad
Číslo díluOPMKK-1
ModelkaMTC-1809172