Top 10 Kinder Smartwatch Mit GPS – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Cloudpoem

#ad

Dětské fitness hodinky, dětské chytré hodinky, hodinky s měřením tepu, chlapce, pro dívky, fitness tracker, vodotěsné IP68, krokoměr, Cloudpoem Chytré hodinky, spo2 hry, monitor spánku

#ad
Cloudpoem #ad - Snadná obsluha a příjemné nošenívyvinuto pro potřeby dětí. Svůj tréninkový pokrok si můžete zcela jednoduše prohlédnout přímo z aplikace "InxFit". Tyto dívčí hodinky se perfektně hodí jako výuková hračka pro vaše dítě a jsou perfektním dárkem pro děti ve věku 6–8, 5–7 a 8–10 let! Vhodné jako dárky k narozeninám k Vánocům, Novému roku a jiným svátkům.

Chytré hodinky automaticky monitorují spánkové návyky vašeho dítěte a poskytují vám dobu spánku, hodiny hlubokého spánku a lehkého spánku a doby buzení. Nastavte budík, který ráno probudí děti jemnými vibracemi. Připomenutí vody, sms, WhatsApp a sociální média. Všechny funkce jsou integrovány do dětských hodinek a pro děti se velmi snadno ovládají. Podporuje 9 režimů aktivity: chůze uvnitř/venku, basketbal, ujetou vzdálenost a spotřebu kalorií vašich dětí a lépe zaznamenává všechny tréninkové údaje, jízda na kole, tanec, běh uvnitř/venku, fotbal a badminton.

Může také přijímat oznámení o hovorech, např. Celodenní sledování aktivity automaticky sleduje kroky, aby pomohly dětem dosáhnout jejich cílů. Dětské hodinky nemají žádnou funkci volání, dolů a dokola. Nápady na dárek k narozeninámpokud chcete rozvíjet dobré pracovní návyky a klidové návyky vašeho dítěte a koncept řízení času, neměli byste si tyto hodinky pro malé děti nechat ujít. Dostatečný spánek je rozhodující součástí zdravého životního stylu, zejména pro děti školního věku.
ZnačkaCloudpoem #ad
VýrobceCloudpoem #ad
Výška0.51
Délka9.45
Hmotnost0.22
Šířka1.69
Číslo dílu3457446031

2. Cloudpoem

#ad

Monitor spánku, dětské chytré hodinky, fitness tracker, pro dívky, dětské fitness hodinky, krokoměr, spo2 hry, vodotěsné IP68, hodinky s měřením tepu, Cloudpoem Chytré hodinky, chlapce

#ad
Cloudpoem #ad - Chytré hodinky automaticky monitorují spánkové návyky vašeho dítěte a poskytují vám dobu spánku, hodiny hlubokého spánku a lehkého spánku a doby buzení. Celodenní sledování aktivity automaticky sleduje kroky, basketbal, tanec, aby pomohly dětem dosáhnout jejich cílů. Nastavte budík, např.

Poté budou vaše děti jednat bez vašeho doprovodu. Přátelské připomenutí rodiče si mohou v aplikaci nastavit několik připomenutí, sms, připomenutí pohybu atd. Tyto dívčí hodinky se perfektně hodí jako výuková hračka pro vaše dítě a jsou perfektním dárkem pro děti ve věku 6–8, 5–7 a 8–10 let! Vhodné jako dárky k narozeninám k Vánocům, Novému roku a jiným svátkům. To pomáhá vašim dětem rozvíjet návyky na spaní pomocí technologie. Tyto dětské chytré hodinky byly vyvinuty s tpu řemínkem pro akci napříč, 4palcový lcd barevný displej nabízí vynikající kvalitu obrazu v HD.

Nápady na dárek k narozeninámpokud chcete rozvíjet dobré pracovní návyky a klidové návyky vašeho dítěte a koncept řízení času, neměli byste si tyto hodinky pro malé děti nechat ujít. Dostatečný spánek je rozhodující součástí zdravého životního stylu, zejména pro děti školního věku. Všechny funkce jsou integrovány do dětských hodinek a pro děti se velmi snadno ovládají. Automatické monitorování srdeční frekvence a spánku díky nepřetržitému monitorování srdeční frekvence a měření kyslíku v krvi můžete lépe porozumět zdravotnímu stavu svých dětí.
ZnačkaCloudpoem #ad
VýrobceCloudpoem #ad
Výška0.51
Délka9.45
Šířka1.69
Číslo dílu3457446031

3. Vtech

#ad

Blue, VTech 193803 Kidizoom Smart Watch DX2 Toy, 1.5 x 4.6 x 22.4 cm

#ad
Vtech #ad - Spritzwassergeschützes design mit Bewegungssensor mit Alarm, Uhr, Stoppuhr, Schrittzähler, Timer, Diktiergerät und mehr. Verwenden sie ihre eigenen Fotos zu individualisieren Zifferblätter für die Uhr. Verfügt über eine 3, 6 cm Farbe Touch Bildschirm und integrierter Akku. Monster-detektor augmented Reality Spiel fördert Ihr Kind aktiv zu sein und erkunden. Sehr cool auswirkungen zu Sie Fotos und Videos mit den Dual-Kameras und Bewerben.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech Electronics #ad
Výška8.82
Délka0.59
Hmotnost0.44
Šířka1.81
Číslo dílu193803
Modelka193803

4. Apple

#ad

40 mm – hliníkový kryt, hvězdně bílý, měřič tepové frekvence, detekce nehody, ochrana proti vodě, hvězdně bílý – standardní. Fitness a spánkový monitor, sportovní náramek, Chytré hodinky Apple Watch SE 2. generace GPS

#ad
Apple #ad - Pokročilé bezpečnostní vlastnosti, jako je detekce pádu, nouzové volání SOS a detekce nehod. Funkce fáze spánku vám ukazuje, kolik času strávíte v REM fázi, jádru nebo hlubokém spánku.

Design odolný při plavání. Až o 20 % rychlejší než předchozí Apple Watch SE. Sledujte své každodenní aktivity na hodinkách Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, podcasty a audioknihy při použití s modely GPS. Dostávejte upozornění při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Plaťte nákupy pomocí apple pay přímo a bezpečně ze zápěstí. Vylepšená tréninková aplikace s pokročilejšími tréninky. Přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy přímo ze zápěstí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Šířka27.17
Číslo díluMNJP3FD/A
ModelkaMNJP3FD/A
Záruka1 rok výrobce

5. Apple

#ad

Měřič tepové frekvence, temně inkoustový, sportovní náramek, Chytré hodinky Apple Watch SE 2. generace GPS + Cellular, ochrana proti vodě, temně inkoustový – standardní. Fitness a spánkový monitor, 44 mm – hliníkový kryt, detekce nehody

#ad
Apple #ad - Plaťte nákupy pomocí apple pay přímo a bezpečně ze zápěstí. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, podcasty a audioknihy při použití s modely GPS. Vylepšená tréninková aplikace s pokročilejšími tréninky.

Sledujte své každodenní aktivity na hodinkách Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Až o 20 % rychlejší než předchozí Apple Watch SE. Přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy přímo ze zápěstí. Design odolný při plavání. Pokročilé bezpečnostní vlastnosti, jako je detekce pádu, nouzové volání SOS a detekce nehod. Dostávejte upozornění při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Funkce fáze spánku vám ukazuje, kolik času strávíte v REM fázi, jádru nebo hlubokém spánku.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška9.84
Délka1.18
Šířka1.97
Číslo díluMNK03FD/A
ModelkaMNK03FD/A
Záruka1 rok výrobce

6. Apple

#ad

Měřič tepové frekvence, 40 mm – hliníkový kryt, temně inkoustový – standardní. Fitness a spánkový monitor, sportovní náramek, detekce nehody, temně inkoustový, ochrana proti vodě, Chytré hodinky Apple Watch SE 2. generace GPS

#ad
Apple #ad - Sledujte své každodenní aktivity na hodinkách Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Design odolný při plavání. Dostávejte upozornění při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu.

Až o 20 % rychlejší než předchozí Apple Watch SE. Pokročilé bezpečnostní vlastnosti, jako je detekce pádu, nouzové volání SOS a detekce nehod. Vylepšená tréninková aplikace s pokročilejšími tréninky. Přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy přímo ze zápěstí. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, podcasty a audioknihy při použití s modely GPS. Plaťte nákupy pomocí apple pay přímo a bezpečně ze zápěstí. Funkce fáze spánku vám ukazuje, kolik času strávíte v REM fázi, jádru nebo hlubokém spánku.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška9.84
Délka1.18
Šířka2.36
Číslo díluMNJT3FD/A
ModelkaMNJT3FD/A
Záruka1 rok výrobce

7. Apple

#ad

Chytré hodinky Apple Watch SE 2. generace GPS, bílý – standardní. Fitness a spánkový monitor, detekce nehody, měřič tepové frekvence, 40 mm – hliníkový kryt, stříbrný, ochrana proti vodě, sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Dostávejte upozornění při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Design odolný při plavání. Vylepšená tréninková aplikace s pokročilejšími tréninky.

Až o 20 % rychlejší než předchozí Apple Watch SE. Funkce fáze spánku vám ukazuje, kolik času strávíte v REM fázi, jádru nebo hlubokém spánku. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, podcasty a audioknihy při použití s modely GPS. Pokročilé bezpečnostní vlastnosti, jako je detekce pádu, nouzové volání SOS a detekce nehod. Plaťte nákupy pomocí apple pay přímo a bezpečně ze zápěstí. Přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy přímo ze zápěstí. Sledujte své každodenní aktivity na hodinkách Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška9.84
Délka1.18
Šířka1.97
Číslo díluMNJV3FD/A
ModelkaMNJV3FD/A
Záruka1 rok výrobce

8. Apple

#ad

Měřič tepové frekvence, hvězdně bílý, sportovní náramek, 44 mm – hliníkový kryt, detekce nehody, Chytré hodinky Apple Watch SE 2. generace GPS, ochrana proti vodě, hvězdně bílý – standardní. Fitness a spánkový monitor

#ad
Apple #ad - Pokročilé bezpečnostní vlastnosti, jako je detekce pádu, nouzové volání SOS a detekce nehod. Přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy přímo ze zápěstí.

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, podcasty a audioknihy při použití s modely GPS. Funkce fáze spánku vám ukazuje, kolik času strávíte v REM fázi, jádru nebo hlubokém spánku. Až o 20 % rychlejší než předchozí Apple Watch SE. Plaťte nákupy pomocí apple pay přímo a bezpečně ze zápěstí. Vylepšená tréninková aplikace s pokročilejšími tréninky. Dostávejte upozornění při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Design odolný při plavání. Sledujte své každodenní aktivity na hodinkách Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost0.79
Šířka27.17
Číslo díluMNJX3FD/A
ModelkaMNJX3FD/A
Záruka1 rok výrobce

9. Apple

#ad

40 mm – hliníkový kryt, temně inkoustový – standardní. Fitness a spánkový monitor, temně inkoustový, detekce nehody, Chytré hodinky Apple Watch SE 2. generace GPS + Cellular, sportovní náramek, měřič srdeční frekvence

#ad
Apple #ad - Vylepšená tréninková aplikace s pokročilejšími tréninky. Dostávejte upozornění při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Nastavte si hodinky apple watch pro každého člena rodiny a spravujte je přímo ze svého iPhonu – s rodinnou konfigurací.

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, podcasty a audioknihy při použití s modely GPS. Přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy přímo ze zápěstí. Streamujte nebo synchronizujte svou hudbu, podcasty a audioknihy. S mobilním telefonem zůstanete ve spojení i bez iPhonu v blízkosti. Pokročilé bezpečnostní vlastnosti, jako je detekce pádu, nouzové volání SOS a detekce nehod. Sledujte své každodenní aktivity na hodinkách Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Až o 20 % rychlejší než předchozí Apple Watch SE.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Šířka27.17
Číslo díluMNPL3FD/A
ModelkaMNPL3FD/A
Záruka1 rok výrobce

10. Apple

#ad

Detekce nehody, 44 mm – hliníkový kryt, sportovní náramek, temně inkoustový, Chytré hodinky Apple Watch SE 2. generace GPS + Cellular, měřič srdeční frekvence, temně inkoustový – standardní. Fitness a spánkový monitor

#ad
Apple #ad - Streamujte nebo synchronizujte svou hudbu, podcasty a audioknihy. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, podcasty a audioknihy při použití s modely GPS. Vylepšená tréninková aplikace s pokročilejšími tréninky.

Nastavte si hodinky apple watch pro každého člena rodiny a spravujte je přímo ze svého iPhonu – s rodinnou konfigurací. Dostávejte upozornění při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy přímo ze zápěstí. Až o 20 % rychlejší než předchozí Apple Watch SE. Pokročilé bezpečnostní vlastnosti, jako je detekce pádu, nouzové volání SOS a detekce nehod. Sledujte své každodenní aktivity na hodinkách Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. S mobilním telefonem zůstanete ve spojení i bez iPhonu v blízkosti.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Číslo díluMNPY3FD/A
ModelkaMNPY3FD/A
Záruka1 rok výrobce