Top 10 LEGO Dots Mädchen – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

LEGO Art Harry Potter Hogwarts Crests 31201 Building Kit; Perfect for Adults Who Love Hobbies and Collectibles, New 2021 4,249 Pieces

#ad
LEGO #ad - Dieses set taucht sie in ihre leidenschaft für kunst und handwerk und die Harry-Potter-Serie ein, während Sie sich entspannen und aufladen. Um den stressabbau zu verlängern, um das ultimative Hogwarts-Wappen zu schaffen.

40 cm quadratisch, die auch DIY-Kunstprojekte lieben. Dieses stück misst über 39, hat 4 baumöglichkeiten und macht eine entspannende Aktivität für Sie oder jeden anderen Harry-Potter-Enthusiasten in Ihrem Leben, 4 cm. Entfliehen sie dem täglichen grind mit diesem lego set, ziegelrahmen, exklusive Harry-Potter-Logo-Fliese, mit 4.249 teilen, darunter 9 Leinwand-Wanddekorplatten, einzigartiges Aufhängeelement und Fliesenwerkzeug.

Reflektieren sie ihre liebe zu allen dingen hogwarts mit diesem atemberaubenden Harry-Potter-Hogwarts-Wappen 31201 Set, mit dem Sie 1 von 4 detaillierten Hauswappen bauen und präsentieren können. Mit dem mitgelieferten soundtrack erfahren Sie mehr über die Häuser, während Sie bauen. Feiern sie ihre liebe zu magie und abenteuer, kombinieren Sie 4 der Sets, indem Sie dieses einzigartige Mosaik-Wandkunst bauen und präsentieren.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška1.97
Délka15.91
Hmotnost3.94
Šířka14.88
Číslo dílu31201
Modelka6333056

2. LEGO

#ad

Veselý dárek pro chlapce a dívky 60404, stavebnice s autíčkem na hraní pro 5leté děti, LEGO City Burger-Truck, minifigurka s potravinami a příslušenstvím

#ad
LEGO #ad - Lego nákladní hračka pro kreativní hraní: když děti vyklopí prodejní poklop, objeví se štítek na hamburgery Van; mohou také sundat střechu a připravit hamburgery v kuchyni a servírovat jídlo zákazníkům.

Hračka na občerstvení hamburgeru: lego city burger truck je hračka pro 5leté dívky a kluky, se kterou můžete předstírat, že provozují nákladní vůz. Veselý dárek pro každou příležitost: toto auto lego city je pěknou spontánní odměnou nebo skvělým dárkem pro 5leté chlapce a dívky k Vánocům nebo k narozeninám. Vítejte v nápaditém herním světě: pro další napínavá dobrodružství musíte tuto hračku s potravinovým vozem kombinovat pouze s jinými samostatně dostupnými modely LEGO City.

Obsah této hrací a stavebnice: stavebnice pro autíčko na hraní hamburger, 2 minifigurky – prodejce a zákazník s naslouchátkem – jakož i přísady a příslušenství LEGO na svačinu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.79
Šířka10.31
Číslo dílu60404
Modelka60404
Zárukatbd

3. LEGO

#ad

Postavte se v televizi nebo videokameře, dárek pro malé fotografy od 8 let 31147, LEGO Creator 3v1 retro kamera hračka se 3 modely pro dívky a chlapce, dekorace do kanceláře a pokoje

#ad
LEGO #ad - Nespočet kreativních herních možností: tvé dítě může přijít s fascinujícími příběhy se 3 různými retro hračkami – fotoaparátem, videokamerou a televizí. Ještě více zábavy při stavbě se sadami 3 v 1: pořiďte si pro další napínavé herní zážitky také další sady LEGO Creator 3v1, které mimo jiné obsahují fantastická zvířata, skvělá vozidla a detailní městské kulisy.

Sada 3 v 1 s mnoha funkcemi: hračka má pohyblivý objektiv, ovládací tlačítka na horní straně, zadní vložený film a nosný popruh; videokameru lze pro natáčení odklopit a televizor má anténu. 3 retro přístroje v 1 krabici: lego creator retro kamera je hračka 3 v 1 pro dívky a chlapce, která nechá děti od 8 let postavit 3 různé retro modely se stejnými LEGO kostkami. Modely k vystavení: všechny 3 retro přístroje lego jsou samostatné modely, které lze po hraní v dětském pokoji vystavit jako dekoraci na psací stůl nebo jako kancelářskou dekoraci.

Retro dárek pro malé fotografy: tato retro hračka 3 v 1 nabízí chlapcům a dívkám od 8 let fascinující zážitek ze stavby a hraní a hodí se jako kreativní fotografický dárek pro děti nebo spontánní odměnu. 6 nálepek pro každý retro přístroj: 6 nálepek znázorňuje fotografie, kempingový autobus, psa, žirafu, které může vaše dítě použít; obrázky ukazují kytici květin, kolečkové brusle a motocykl.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.83
Šířka10.31
Číslo dílu31147
Modelka31147
Zárukatbd

4. LEGO

#ad

Dárek pro hráče, LEGO Super Mario sněhové dobrodružství s rodinou tučňáků – rozšiřovací sada, hračka s postavičkami tučňáka a figurkou gumba, chlapce a dívky od 7 let, zboží pro fanoušky pro děti

#ad
LEGO #ad - Vzrušující hraní rolí s touto akční hračkou: setkejte se v jeskyni s tučňáky, pomozte jim vysunout ledovou skluzavku nebo proměňte skluzavku na kluziště. Lego sada super mario s gumovou figurkou: sněhové dobrodružství s rodinou tučňáků – rozšiřovací sada je perfektní hračka pro děti, aby si mohly hrát v ledové jeskyni, jezdit na saních nebo bruslit.

3 figurky lego super mario: tučňák super mario z lego kamenů, baby tučňák a gumová figurka se zimní čepicí a 2 ryby. Dárek pro hráče od 7 let: tato malá sada lego je skvělým nápadem na dárek pro děti; pro interaktivní herní zážitek je zapotřebí startovací sada LEGO Super Mario 71360, 71387 nebo 71403. Lego aplikace super mario: stáhněte si aplikaci a získejte mimo jiné stavební návody a kreativní nápady na stavbu a hry.

Interaktivní digitální herní zážitek: pomozte lego mario, lego luigi nebo lego peach figurky nejsou součástí dodávky spojit staršího tučňáka zpět s tučňákem miminka, vyskočit ledovou skluzavku nebo porazit Gumbu. Probuď fantazii svého dítěte: stavební hračka lego super mario pro děti lze mnohostranně rozšířit a přetvořit tak, aby nabídla nespočet kreativních výzev a poslat děti na společné mise na sbírání mincí.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.86
Šířka10.31
Číslo dílu71430
Modelka71430
Zárukatbd

5. LEGO

#ad

Zachraňte Bunchu před albgnomem, dárek pro dívky a chlapce od 7 let 71472, hračka pro mořské živočichy, LEGO Horkovzdušný balón DREAMZzz Izzies Narval, proměnlivá hračka s velrybou pro děti

#ad
LEGO #ad - Mnohostranně přestavitelná hračka pro mořské zvířata: horkovzdušný balónek LEGO DREAMZzz Izzies Narwal nabízí 2 možnosti stavby, aby dívky a chlapci od 7 let mohli popustit volný průběh své fantazii.

Detailní minifigurky a zvířecí figurky lego dreamzzz: sada obsahuje minifigurku Izzie, algnoma a malou figurku zajíce Bunchu; kromě toho má hračka velryba výklopnou tlamu a roh na hlavě. 2 možnosti hraní: kreativní děti mohou postavu velryb přestavět na horkovzdušnou hračku nebo ji napnout před kočárkem, aby představovaly nová dobrodružství.

Nápad na dárek pro děti: tato malá lego sada je skvělým dárkem pro fanoušky LEGO DREAMZZ, kteří se těší na mnoho hodin s touto skvělou hračkou. Lego dreamzzz sady: objevte také další dobrodružné hračky z řady lego dreamzzz pro dívky a chlapce; vaše dítě se může ponořit do světa snů a setkat se s mnoha postavami hrdinů LEGO DREAMZzz.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.05
Šířka5.55
Číslo dílu71472
Modelka71472
Zárukatbd

6. LEGO

#ad

Umělé květiny pro dospělé, domácí dekorace, botanická kolekce, umělé květiny k sestavení, Kytice květin LEGO 10280 Icons, pokojová dekorace

#ad
LEGO #ad - Lego kytice z umělých rostlin pro dospělé je skvělým dárkem k narozeninám nebo Vánocům pro přítele nebo milovaného člověka. Obsahuje 15 stonků se směsí květů a listů, hledíky, mák, astry, jako jsou růže, sedmikrásky a traviny.

Krásná dekorace do domácnosti obsahuje prvky z rostlinného plastu, který je vyroben z udržitelně pěstované cukrové třtiny. Plně první lego kytice z umělých rostlin se skládá z více než 17 neobvyklých nových prvků s realistickými květinovými tvary a barvami. Povolte uzdu své fantazii a vytvořte si tímto zvláštním vánočním dárkem dekoraci místnosti, která nikdy neuvadne a překvapí přátele, muže i ženy.

Květiny ze 17 neobvyklých lego prvků s realistickými květinovými tvary a barvami vytvářejí stejně překvapivou a atraktivní pěnu. U květin můžete přizpůsobit květy a listy a nastavit délky stonku a vytvořit si tak krásný domov.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.78
Délka10.31
Hmotnost0.44
Šířka15.04
Číslo dílu10280
Modelka10280
ZárukaFalls bei ihrem neuen lego set teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die teile kostenlos über unseren kundendienst für steine & teile. Wir bemühen uns, in allen ländern kostenlosen ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das recht vor, die verfügbarkeit dieses service jederzeit ohne vorherige ankündigung zu ändern.

7. LEGO

#ad

Bonsaj Lego Icons 10281, sada umělých rostlin na tvoření pro dospělé, pokojová dekorace, dekorace do domácnosti, botanická kolekce, nápad na dárek

#ad
LEGO #ad - Díky vyměnitelným dílkům můžete umělou rostlinu vyhotovit s klasickými zelenými listy nebo jasně růžovými třešňovými květy. Obě sady listů lze aranžovat individuálně, abyste vytvořili jedinečnou dekoraci do pokoje, která upoutá pozornost v každé domácnosti nebo kanceláři.

Botanická kolekce lego obsahuje prvky z rostlinného plastu, který je vyroben z udržitelně pěstované cukrové třtiny. Pokojové dekorace botanické kolekce lego obsahují výběr modelů pro milovníky umělých květin a představují jedinečné výstavní kousky. Fanoušci lega budou nadšeni zbrusu novou stavební technikou a neočekávanými tvary a barvami v sadě „Bonsaj“.

Obsahuje umělý model bonsaje na tvoření pro dospělé s obdélníkovým květináčem a podstavcem se vzhledem dřevěných latí z kostek Lego. Tato lego sada na tvoření v jedinečném designu třešňových květů je překvapivým dárkem pro muže, teenagery, ženy, přítelkyni nebo přítele – pro všechny kutily a fanoušky kutilství.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.04
Délka2.78
Hmotnost1.61
Šířka10.31
Číslo dílu10281
Modelka6332925
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

8. LEGO

#ad

Barevné stavebnicové kostky, uskladnění hraček, veselé, LEGO 10698 Classic velký box se stavebnicí, nápad na dárek pro děti

#ad
LEGO #ad - Sada je zabalena v praktickém plastovém úložném boxu. Speciální dílky zahrnují 2 různě velké zelené základní desky, 3 páry očí, 6 pneumatik a 6 ráfků – vybízí k nápaditému stavění.

Velký box se stavebnicí lego je nápadem na zábavný dárek pro dívky a chlapce od 4 let, který jim přinese spoustu potěšení na dlouhou dobu. Stavebnice pro děti od 4 let; obsahuje velkou paletu stavebních dílků Lego ve 33 různých barvách, 8 různých druhů oken a dveří, 8 různých rámů. V přiložených návodech na stavby a online najdete nápady, které vám usnadní začátek.

Velké množství oken a dveří doplňuje klasické stavění a zajišťuje nekonečnou kreativitu s dílky stavebnice LEGO. Lego classic 10698 velký box se stavebnicí se dodává v praktickém úložném boxu z plastu; všechny vyobrazené modely lze s touto sadou postavit současně. Návody na stavby s prvními nápady jsou součástí sady a najdete je i online.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka14.57
Hmotnost3.51
Šířka7.09
Číslo dílu10698
Modelka10698
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

9. LEGO

#ad

Stavebnice pro dospělé, muže a ženy, dekorace do domácnosti a kanceláře, stavebnice Skyline s London Eye, Big Ben, nápad na dárek pro sběratele, Tower Bridge, LEGO 21034 Architecture London Set

#ad
LEGO #ad - Včetně sešitu s informacemi o designu, architektuře a historii budov. Tato lego sada nabízí hodnotný a relaxační zážitek ze stavby a je atraktivní dekorací do domácnosti nebo kanceláře.

Londýnská temže je znázorněna průhlednými LEGO kameny na základní desce. Modely lego architecture jsou kompatibilní se všemi kreativními modelovými sadami Lego a jsou ideální nápady na dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti. Postavte si detailní model lego architecture londýnského panoramatu se svými slavnými symboly! Stavebnice lego pro dospělé a děti od 12 let obsahuje Národní galerii, Nelsonův sloup, London Eye, Big Ben a Tower Bridge.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka10.31
Hmotnost0.44
Šířka2.4
Číslo dílu21034
Modelka21034
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

10. LEGO

#ad

Krab, LEGO 31088 Creator Obyvatel hlubokého moře, chobotnice a mořský ďas, sada pro děti od 7 let, hračka s mořskými zvířaty Figurky: žralok

#ad
LEGO #ad - Sada nabízí dokonce ještě další možnost stavby a návod na stavbu velryby – k dostání na LEGO. Com. S touto sadou lego creator 3 v 1 pro děti od 7 let lze postavit 3 figurky mořských živočichů! Postavte si hračku žraloka s krabem a truhlou s pokladem a proměňte ji v pohyblivou chobotnici nebo hračku mořského ďas s obrovskými tlamami.

Podívejte se na cool modro-bílé zbarvení žraloka! tato sada mořských zvířat LEGO je perfektním dárkem pro chlapce a dívky, kteří milují figurky. Sada "obyvatelé hlubinného moře" obsahuje děsivou hračku žraloka s výklopnými hlavami, pohyblivými ploutvemi, špičatými zuby, pohyblivými klouby a reflexními očima.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka10.31
Hmotnost0.68
Šířka1.89
Číslo dílu31088
Modelka31088
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.