Top 10 Mcneill Schulranzen Katze – Školní aktovky a batohy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Step by Step

#ad

Mermaid Bella – modrá, ergonomický tornister s reflektory, od 1. třídy, 5dílná, výškově nastavitelný s bederním pásem, 20 l, Step by Step Školní batoh sada Space

#ad
Step by Step #ad - To zajišťuje dobrou viditelnost i za tmy nebo špatného počasí. Magnetické aplikace a přívěsek lze kdykoli vyměnit. Aby bylo vaše dítě dobře vidět, umístili jsme na batoh reflexní prvky značky Regine IQtrim.

Systém easy grow – jedinečný systém umožňuje optimální tvar po celou dobu školního času: S jednoduchým mechanismem nastavení lze délku zad batohu kdykoli přizpůsobit aktuální velikosti vašeho dítěte. S dabei je 1 školní brašna; 1 penál, 1 sportovní vak, 1 sada magic mags; 1 penál kompletně osazený 7 barevnými značkovými tužkami jumbo, 12 barevných značkových tužek, 1 dvojité ořezávátko, 1 pravítko, 1 tužka, 1 trojúhelník, 1 guma.

Magic mags – s magickými magiemi zdobí batoh vždy aktuální motiv snů. Díky tomu je batoh individuálně upraven podle vkusu vašeho dítěte. Ložný prostor – prostorový zázrak nabízí s objemem 20 litrů dostatek prostoru pro veškeré školní vybavení a přesto se optimálně přizpůsobí zádům vašeho dítěte. Viditelnost je pro nás důležitá.
ZnačkaStep by Step #ad
Výrobcehama GmbH & Co. KG #ad
Výška14.57
Délka7.87
Hmotnost4.52
Šířka11.02
Číslo dílu183819
ModelkaSPACE

2. Step by Step

#ad

5dílná, 19 l, od 1. třídy, Wild Horse – modrý, ergonomický tornister s reflektory, Step by Step Školní batoh CLOUD, výškově nastavitelný s bederním pásem

#ad
Step by Step #ad - Magic mags – s magickými magiemi zdobí batoh vždy aktuální motiv snů. Lehkost – high-tech sklolaminátová konstrukce a lehké materiály dělají z Cloud skutečnou lehkou školní brašnu, která přesto nabízí stejně velký úložný prostor jako jiné aktovky.

To zajišťuje dobrou viditelnost i za tmy nebo špatného počasí. Easy grow – náš systém easy grow umožňuje optimální tvar po celou dobu školního času: S jednoduchým mechanismem nastavení lze délku zad batohu kdykoli přizpůsobit aktuální velikosti vašeho dítěte. Díky tomu je batoh individuálně upraven podle vkusu vašeho dítěte. Aby bylo vaše dítě dobře vidět, umístili jsme na batoh reflexní prvky značky Regine IQtrim.

Magnetické aplikace a přívěsek lze kdykoli vyměnit. S dabei je 1 školní brašna; 1 penál, 1 tužka, 1 pravítko, 1 dvojité ořezávátko, 1 sada magic mags; 1 penál kompletně osazený 7 barevnými značkovými tužkami Jumbo, 1 trojúhelník, 1 sportovní vak, 12 barevných značkových tužek, 1 guma. Viditelnost je pro nás důležitá.
ZnačkaStep by Step #ad
Výrobcehama GmbH & Co. KG #ad
Výška14.76
Délka11.02
Hmotnost3.86
Šířka7.87
Číslo dílu188137
ModelkaCLOUD

3. ergobag

#ad

Sada školních batohů, ergobag Unisex dětský batoh Prime School Backpack balení 1 ks, Louskáček – fialový

#ad
ergobag #ad - Individualita: se sadou na suchý zip lze školní batoh zcela individuálně upravit a zkrášlit. 5dílná sada: sada obsahuje školní batoh, sportovní vak, 5 suchých zipů, penál a penál. Bezpečnost díky zářivosti: Školní tornister je kolem dokola vybaven fluorescenčními a reflexními materiály. Udržitelnost: naše životní prostředí nám leží na srdci. Ergonomie: s bederním popruhem a nastavitelnou velikostí zad se váha školní tašky optimálně posune na stabilnější boky. Proto zpracováváme textilie, které jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných PET lahví.
Značkaergobag #ad
Výrobceergobag #ad
Výška15.75
Délka9.84
Hmotnost2.43
Šířka11.02
Číslo díluERG-CSE-002-A01
ModelkaERG-CSE-002-A01

4. JCHOPE

#ad

šedá, Baleríny černá, Belmil ergonomický školní batoh 4dílná sada pro dívky 1-4 třída základní školy / hrudní popruh / magnetický uzávěr / balerína / růžová, černá 405-41 baleríny černá růžová

#ad
JCHOPE #ad - Navrženo a vyrobeno v Evropě | 2 roky záruka. Hrudní popruh pro optimální rozložení hmotnosti, ergonomický design doporučený odbornými lékaři. 4dílná sada školních batohů pro dívky, vhodné pro 1. 4. Třídy. Ideální pro první čepele, rozměry: 37 × 30, 50 × 19 cm / 19 l / cca 1060 g. Magnetický uzávěr fidlock, snadné otevírání zaručeno.
ZnačkaJCHOPE #ad
Výška14.57
Délka7.48
Hmotnost2.34
Šířka12.01
Číslo dílu954640

5. satch

#ad

Satch Penál BSC, 22 cm, Mountain Grid – šedá, Dětské zavazadlo

#ad
satch #ad - Vyrobeno zodpovědně – ve spolupráci s bluesign dbáme na ekologickou výrobu a jako člen Fear Wear Foundation zlepšujeme pracovní podmínky v našich výrobních závodech. Extra mnoho místa – velká vnitřní přihrádka nabízí spoustu úložného prostoru pro tužky, nůžky, mazací gumu a další maličkosti, které byste chtěli mít po ruce u stolu.

Snadná údržba – materiál odpuzuje vodu a nečistoty a spolehlivě vás bude doprovázet ve školním věku. Navíc jsou výrobky v souladu s REACH a jsou tedy chemicky nezávadné. Nejlépe organizované – díky pestrým gumovým páskům, okénku pro rozvrh hodin, dělicí přihrádce se zařízením pro trojúhelník a velké hlavní přihrádce s extra kapsou na dno si najde vše své místo.

Materiály šetrné ke zdrojům – pro naše produkty satch zpracováváme udržitelné textilie, které jsou vyrobeny až 100% z recyklovaných PET lahví.
Značkasatch #ad
Výrobcesatch #ad
Výška2.36
Délka3.94
Hmotnost0.35
Šířka8.66
Číslo díluSAT-BSC-001-9MG
ModelkaSAT-BSC-001-9MG

6. ergobag

#ad

Hnědý, ergobag Blinkie Klettie svět motivů tematický svět suché zipy zábava sbírání individualizace, Pláštěnka, Monster truck

#ad
ergobag #ad - Zábavě se meze nekladou. Pokud by se tedy vkus vašich dětí změnil, což je rozhodně případ čtyř let základní školy, pak není nutné mít nový školní batoh přímo. Svět motivů – sady sestávající z několika suchých zipů se tematicky hodí k sobě a tvoří vlastní svět se suchým zipem, se kterým lze batohy Ergobag individualizovat.

Flexibilní individualizace – se suchým zipem lze ozdobit plochy batohů se suchým zipem. Ke sbírání a výměně – v extra dostupném sběratelském albu najdou tvoje suché kousky nový domov. Promeškáte svůj ergobag. Speciální efekt lopuchů, sada pro kutily, konturovací letties, DIY letenky s nažehlovací korálky. V kombinaci s ergobag Zippies lze vytvořit barevné téma.

Plochy se suchým zipem – kompatibilní plochy se suchým zipem pro suchý zip jsou k dispozici na všech našich batohech ergobag a některých doplňcích. Vyrobeno zodpovědně – ve spolupráci s bluesign dbáme na ekologickou výrobu a jako člen Fear Wear Foundation zlepšujeme pracovní podmínky v našich výrobních závodech. Také školní kornouty ergobag jsou vyrobeny z odpovídajícího materiálu, takže je lze ozdobit suchým zipem.
Značkaergobag #ad
Výrobceergobag #ad
Výška9.72
Délka20.47
Hmotnost0.02
Šířka14.41
Číslo díluERG-LED-001-006
ModelkaERG-LED-001-006

7. Step by Step

#ad

Od 1. třídy, 6dílná, 19 l, výškově nastavitelný s bederním pásem, ergonomický tornister s reflektory, Step by Step Sada školního batohu 2 v 1 Plus, Fairy Freya – růžová

#ad
Step by Step #ad - Díky tomu je batoh individuálně upraven podle vkusu vašeho dítěte. To zajišťuje dobrou viditelnost i za tmy nebo špatného počasí. Viditelnost je pro nás důležitá. Aby bylo vaše dítě dobře vidět, umístili jsme na tašku reflexní prvky z kvalitního materiálu ORALITE.

Magic mags – s magickými magiemi zdobí batoh vždy aktuální motiv snů. S dabei – 1 školní brašna; 1 penál, 1 trojúhelníkem, 1 sada magic mags; 1 penál osazený 7 barevnými značkovými tužkami Jumbo, 1 dvojitým ořezávátkem, 3 šablony na malování, 1 tužkou, 1 pravítkem, 1 sportovní vak, 12 barevných značkových tužek, 1 gumou.22

2 v 1 – vyjmutím výztuží se z batohu stane cool batoh – perfektní pro přenocování u přátel, lesní procházky nebo návštěvu zoo. Easy grow – náš systém easy grow umožňuje optimální tvar po celou dobu školního času: S jednoduchým mechanismem nastavení lze délku zad batohu kdykoli přizpůsobit aktuální velikosti vašeho dítěte. Magnetické aplikace a přívěsek lze kdykoli vyměnit.
ZnačkaStep by Step #ad
Výrobcehama GmbH & Co. KG #ad
Výška14.76
Délka7.87
Hmotnost2.65
Šířka11.02
Číslo dílu00213208
Modelka2IN1 PLUS

8. Step by Step

#ad

Step by Step Sada školního batohu TOUCH 2 DIN, ergonomický tornister s reflektory, 4dílná, Lila – modrá, 21 l, od 1. třídy

#ad
Step by Step #ad - Ložný prostor – touch 2 nabízí s objemem 21 litrů dostatek prostoru pro veškeré školní vybavení a přesto se optimálně přizpůsobí zádům vašeho dítěte. Viditelnost je pro nás důležitá. S dabei je 1 školní brašna; 1 penál; 1 sportovní sáček; 1 penál kompletně osazený 7 barevnými značkovými tužkami Jumbo, 12 barevných značkových tužek, 1 pravítko, 1 trojúhelník, 1 tužka, 1 dvojité ořezávátko, 1 guma.

Magnetický uzávěr – velmi snadné otevírání a zavírání není díky magnetickému uzávěru žádný problém a podaří se startování škol bez cizí pomoci. Ergonomie – individuálně přizpůsobitelné popruhy, ergonomicky tvarovaná zadní konstrukce z ultralehkého sklolaminátu a větrací prvky pro optimální cirkulaci vzduchu dělají z batohu opravdového přítele zad.

Aby bylo vaše dítě dobře vidět, umístili jsme reflexní prvky na přední a boční plochy i ramenní popruhy. To zajišťuje dobrou viditelnost i za tmy nebo špatného počasí.
ZnačkaStep by Step #ad
Výrobcehama GmbH & Co. KG #ad
Výška15.16
Délka9.25
Hmotnost2.65
Šířka12.99
Číslo dílu138931
ModelkaTOUCH 2

9. ergobag

#ad

Zářivý kůň na saních, ergobag Unisex dětský batoh Prime School Backpack Set, Sada školního batohu

#ad
ergobag #ad - Glow editon je po celém obvodu vybavena fluorescenčními a reflexními materiály. Ergonomie: s bederním popruhem a nastavitelnou velikostí zad se váha školní tašky optimálně posune na stabilnější boky.

6dílná sada: sada obsahuje školní batoh, sportovní batoh, box na sešity DIN A4, 5 suchých zipů, penál a penál. Udržitelnost: životní prostředí nám leží na srdci. Proto byly zpracovány výhradně textilie, které jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných PET lahví. Individualita: se sadou na suchý zip lze školní batoh zcela individuálně upravit a zkrášlit. Glow edition: více zářivosti nejde.
Značkaergobag #ad
Výrobceergobag #ad
Výška13.78
Délka9.84
Hmotnost4.08
Šířka9.84
Číslo díluERG-SET-002-9AB
ModelkaERG-SET-002-9AB

10. Belmil

#ad

Belmil Premium Compact Plus ergonomický školní batoh sada 5dílná, Mint, hrudní pás, AGR, magnetický uzávěr 405-41/P/S, bederní pás

#ad
Belmil #ad - Navrženo a vyrobeno v Evropě | 3 roky záruka. Testováno & doporučeno" akce Zdravá záda e. V. Agr. Vlastnosti: výškově nastavitelný zadní systém, odnímatelný hrudní popruh, odnímatelný bederní pás. Velikost: 37 x 30, 5 x 19 cm / objem: 19 l / hmotnost: cca 1180-1260 g Navrženo a vyrobeno v Evropě | 3 roky záruka. Otevírání a zavírání školní tašky funguje zcela snadno pomocí magnetického uzávěru Fidlock. 5dílná sada školního batohu pro dívky vhodné pro základní školu.
ZnačkaBelmil #ad
VýrobceBelmil #ad
Výška14.57
Délka7.48
Hmotnost2.78
Šířka12.01
Modelka405-41/P/S