Top 10 Nothing Phone 2 Hülle – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Spigen

#ad

Spigen Rugged Armor pouzdro kompatibilní s Google Pixel 4a – černé

#ad
Spigen #ad - Ochranný okraj pro displej a kameru. Jednobarevný tpu s ražbou v karbonovém vzhledu. Spider web na vnitřní straně pro pohlcování nárazů. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ité na míru pro všechny přípojky.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.04
Šířka0.4
Číslo díluACS01015
ModelkaACS01015
Záruka2 roky výrobce

2. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Pouzdro na iPhone 12 & iPhone 12 Pro, Buffertech 6,6 ft Drop Impact Anti Peel Off čiré, nárazuvzdorné TPU ochranné pouzdro s designem UFO

#ad
MOSNOVO #ad - Super ochrana. Nabízíme vám velký výběr barev a tisků, ze kterých můžete míchat a pasovat originální barvu iPhone 12 / iPhone 12 Pro 6, 1palcový displej, 2020. Mosnovo pouzdro kompatibilní s iphone 12 / iphone 12 pro 6, 2020 - vybavený inovativním materiálem buffertech absorbujícím nárazy a společně tvarovaným s dvojitou ochrannou funkcí TPU rám + tvrdý zadní díl pro ochranu před poškrábáním, 1palcový displej, nárazy a dalšími.

Be you. Nárazuvzdorný materiál buffertech – v laboratorním prostředí testováno a prokázáno, že vydrží tisíc testů při pádu z 6, 6 stop, přitom absorbuje 95 % nárazové energie a dokonce překračuje standardy vojenské ochrany proti pádu.

Be bold. Užívají si ho celebrity/ovlivňovatelé / hvězdy reality. Be unique. Super hezké. Robustní, protiskluzový tpu je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a zajišťuje lehký, neklouzavý design s pohodlným přístupem ke všem tlačítkům a přípojkám. Nikdy nemusíte dělat kompromisy mezi ochranou a stylem. Zvýšené a zkosené hrany navíc chrání dotykový displej a objektiv fotoaparátu.
ZnačkaMOSNOVO #ad
VýrobceMOSNOVO #ad
Výška0.46
Délka5.97
Hmotnost0.09
Šířka3.01
Číslo díluMI12PRO-T370-N

3. HidWee

#ad

Křišťálově čiré pouzdro na mobil pro Nothing, nežloutnutí, nárazuvzdorné ochranné pouzdro, PC + TPU hybridní technologie, tvrdé pouzdro, HidWee Clear Case kompatibilní s Nothing Phone 2 pouzdro

#ad
HidWee #ad - Přesný design: kompatibilní s pouzdrem na mobil nothing phone 2, audio porty a tlačítka pro přesný tvar, nabíjecí přípojky, všechny otvory jsou přesně vyříznuty jako originální mobilní telefon. Optimální ochrana: crystal clear pouzdro chrání váš telefon nothing 2 před poškrábáním, prachem a opotřebením.

Precizní design otvorů nabízí otevřené řezy pro reproduktory, jednoduchý přístup ke všem ovládacím prvkům a funkcím. Krystal clear pouzdro: skládá se z lehkého, ultra čirého tpu a odolného pc materiálu, takže můžete zvýraznit barvu Vašeho telefonu Nothing 2. Mírně zvýšený design displeje a kamery oddělují obrazovku a kameru z plochých povrchů. Luté a tenké tenké pouzdro na mobil: jedinečný průhledný kryt díky antižluté vrstvě, která účinně odolává žloutnutí způsobenému ultrafialovým zářením a potem a činí váš telefon tak čistý a čistý jako nový; díky štíhlému designu se váš Nothing Phone 2 bez problémů vejde do tašky a vypadá elegantně a stylově i v ruce.

Tpu materiál tlumící nárazy zabraňuje poškození vašeho mobilního telefonu, když spadne z výšky. A pouzdro může váš telefon nothing 2 chránit před znečištěním a vždy zůstane krásný. Zvýšená vnější hrana chrání vaši obrazovku a kameru před poškozením. Jednoduše se rozebírá a instaluje. Chrání a stylový design perfektně slučují.
ZnačkaHidWee #ad
VýrobceHidWee #ad
Výška0.28
Délka6.69
Šířka3.94
Číslo díluNP2-PC+TPU-Case
ModelkaNP2-PC+TPU-Case

4. UNBREAKcable

#ad

Pouzdro na iPhone 8/7 – ochrana proti pádu, protiskluzové měkké, kryt – matná, pouzdro, UNBREAKcable Kompatibilní s pouzdrem na iPhone SE 2022/SE 2020, matné TPU ultra tenké stylové pouzdro na mobil

#ad
UNBREAKcable #ad - Ochranné pouzdro se snadno čistí. Ochrana obrazovky a fotoaparátu – 0, 2 mm zvýšená přední hrana zabírá obrazovku telefonu, aby byl chráněn při umístění přední stranou dolů. Vysoce kvalitní tpu materiál od firmy bayer – unbreakcable iphone se 2020 pouzdro / iphone 8/7 pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního německého TPU materiálu Bayer, který může účinně snížit účinek při pádu.

Přesné výřezy – speciální kryt celého těla pro iphone se 2020/iphone 8/7. Díky perfektním, přesným výřezům v tpu rámu máte plný přístup k přípojkám a reproduktorům, abyste zabránili prachu na vašem iPhonu a zachovali si životnost tlačítka.

Speciální povrchový materiál – toto pouzdro na mobil má povrchovou úpravu proti otiskům prstů, která zprostředkuje pocit mrazu. Uživatelský design – díky své jedinečné vnější struktuře a vnitřnímu vzoru propůjčuje tento design Vašemu iPhone SE 2020/iPhone 7/8 nejen dodatečnou krásu, ale také zajišťuje odvod tepla, aby byl telefon chladný.
ZnačkaUNBREAKcable #ad
VýrobceUNBREAKcable #ad
Číslo díluUBNU161
ModelkaUBNU161
Záruka2 roky

5. Spigen

#ad

Spigen Ultra Hybrid 2 pouzdro kompatibilní s iPhone 8 Plus a kompatibilní s iPhone 7 Plus – černé

#ad
Spigen #ad - Ité na míru pro všechny přípojky. Ochranný okraj pro displej a kameru. Konstrukce z pC desky a silikonového rámu. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.67
Délka7.99
Hmotnost0.07
Šířka3.86
Číslo dílu8809522191607
Modelka043CS21137
Záruka2 roky výrobce

6. Diverbox

#ad

Diverbox Schutzhülle für iPhone Xr mit Displayschutzfolie, für Apple iPhone Xr Phone blau + Displayschutzfolie, strapazierfähig, stoßfest, stoßfest

#ad
Diverbox #ad - Mehrschichtiger schutz: es hat eine weiche, aber robuste Gummi-Innenseite für Ihr Telefon, und zwei stabile Kunststoff-Außenhüllen für die Außenseite mit einzelnen Eckabschnitten für Stoßdämpfung. 3-in-1-schutzhülle: nur für iPhone XR. Detaildesign der bildschirm befindet sich unter dem niveau der telefonhülle, die verhindert, um zu verhindern, wenn das telefon bei einem hohen Sturz herunterfällt.

Sie sind immer die Ersten für uns. Hydrophobe und oleophobe Beschichtung machen es Anti-Fingerabdruck und schmutzabweisend. Die offene aussparung des Lautsprechers und des Ladeanschlusses ermöglicht eine Klangausgabe ohne Verlust sowie schnelles Aufladen. Es gibt eine tiefe Öffnung für den Ein-/Ausschalter, dass das Telefon versehentlich ausgeschaltet wird.

Lebenslanger ersatz: bietet lebenslangen Ersatz für Ihr iPhone. Die seite des produkts ist mit Anti-Rutsch-Streifen versehen, um nicht zu brechen, dass das Telefon herunterfällt. Die 3 telefontasten sind so positioniert, dass sie perfekt funktionieren und mit jedem Drücken klicken. Displayschutzfolie: mit 2 hochwertigen, komfortable und empfindliche Berührung, militärischen Displayschutzfolien aus gehärtetem Glas, damit Sie nichts auf dem Bildschirm fühlen.
ZnačkaDiverbox #ad
VýrobceDiverbox #ad
Číslo díluDIVERBOX-IPHONE XR CASE-TQ2
ModelkaDIVERBOX-IPHONE XR CASE-TQ2

7. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro Tough Armor 2 kompatibilní s iPhone 8 Plus a kompatibilní s iPhone 7 Plus, červené

#ad
Spigen #ad - Zabudovaný stojan pro postavení mobilního telefonu. Ochranný okraj displeje a kamery. Na míru pro všechny přípojky. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Dvouvrstvé ochranné pouzdro ze silikonu a polykarbonátu.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.13
Šířka0.4
Číslo dílu055CS24040
Modelka055CS24040

8. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro Liquid Air kompatibilní se Samsung Galaxy Note 10 Plus – matná černá

#ad
Spigen #ad - Vzorovaný tpu pro zamezení otisků prstů. Spider web na vnitřní straně pro pohlcování nárazů. Ochranný okraj pro displej a kameru. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ité na míru pro všechny přípojky.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.08
Šířka0.4
Číslo dílu627CS27330
Modelka627CS27330
Záruka2 roky výrobce

9. TENDLIN

#ad

Hybridní, měkké ochranné pouzdro, kompatibilní s iPhone XR, flexibilní TPU silikon, dřevo a karbonová vlákna, TENDLIN Kompatibilní s pouzdrem iPhone XR

#ad
TENDLIN #ad - Tíhlý profil nepřidává vašemu mobilu žádnou velikost, neobětuje ochranu. Měkké tělo slim fit je dostatečně rovné k ochraně vašeho mobilního telefonu a už nic nepotřebuje; jedinečný design nabízí dobré uchopení a komfort díky uhlíkovým vláknům a dřevěným žilkováním.

Kompatibilní s apple iphone xr 2018; nabízíme vám kompletní vrácení peněz nebo bezplatnou výměnu, pokud se vyskytnou vady nebo problémy s kvalitou, jednoduše nás kontaktujte. Zajištění kamery chrání kameru hluboko před poškrábáním nebo dotykem země; zvýšené hrany zvednou obrazovku od plochých povrchů, aby se zabránilo poškrábání. Jednodílné flexibilní pouzdro se skládá z dřevěné dýhy, kůže z uhlíkových vláken a pružné tpu gumové vrstvy, syntetizované 3 materiály.

Přesné řezání a zvětšené přípojky pasují většině kabelů; snadný přístup ke všem tlačítkům s obslužným krytem tlačítek; snadná instalace a odstranění, nezanechává žádné poškození nebo poškrábání na těle telefonu; podporuje bezdrátové nabíjení. Karbonová vlákna, textura kůže a zrna z přírodního dřeva je na zádech a uvnitř absorbující nárazy TPU.
ZnačkaTENDLIN #ad
VýrobceTENDLIN #ad
Výška0.43
Délka6.02
Hmotnost0.08
Šířka2.87
Číslo dílucase-carbonlea-XR-BL

10. TORRAS

#ad

TORRAS Pouzdro na iPhone 14 Pro pro MagSafe 2023 upgradováno se stojánkem nabíjení ve stoje a vojenská ochrana pouzdro iPhone 14 Pro silně magnetické pouzdro na mobil iPhone 14 Pro Case černé

#ad
TORRAS #ad - Ergonomický design a příjemný na omakjemné a měkké okrajové textury nabízejí lepší hmatovou zpětnou vazbu a pohodlný a bezpečný pocit při uchopení. S tímto pouzdrem na iphone 14 pro můžete zcela jednoduše sledovat vertikální krátká videa, můžete i přesto sledovat videa při bezdrátovém nabíjení MagSafe.

Ať už čtete noviny při snídani nebo mluvíte s rodinou prostřednictvím videochatu, který váš telefon podepírá ve třech různých polohách jak ve vertikálním, toto pouzdro na telefon 14 Pro nabízí ergonomický pozorovací úhel pro maximální komfort očí. Tyto tři komponenty tvoří ochranný systém, který tvoří 360° systém absorpce nárazů. Koncentrovaný design prstence zvyšuje přilnavost o 200 %, což umožňuje rychlé a bezpečné bezdrátové nabíjení. Trojitý vojenský ochranný systém s vylepšeným systémem x-shock 3. 0 lze silný tlak vzniklý nárazy rychle snížit, čímž se zlepšuje vyrovnávací účinek o 60 %.

Vynikající magnetická síla toto pouzdro na iphone 14 pro má zabudovaný magnet, bez ohledu na to, který využívá torras patent "halbach array" pro soustředění jinak rovnoměrně rozložené přitažlivosti na obou stranách směrem ven. Nová směsová zadní stěna z bayer pc/pmma-ul94 nabízí ochranu proti výbuchu a odolnost proti poškrábání. A lze bezpečně připojit ke všem dílům příslušenství MagSafe bez pádu, jak často mobilní telefon otáčíte nebo protřepáváte. Pokud váš telefon během této doby nemá dostatek proudu, která byla díky neviditelnému stojanu přidána do oblíbené magnetické série.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
ModelkaiPhone 14 pro