Top 10 Pull up bar – Hrazdy pro fitness

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOLD STRONG Fitness

#ad

Očka pro boxovací pytel & TRX – model: HS-K-W6, HOLD Silná hrazda Multigrip pro upevnění na stěnu/profesionální kvalitu a schválení studia

#ad
HOLD STRONG Fitness #ad - Rozsah dodávky: Černá hrazda na hrazdu, hotely, hasiče, upevňovací materiál, fitness studia, sportovní vysoké školy, montážní materiál s hmoždinkami FISCHER DuoPower. Revvlll. Na dvě karabinová očka lze umístit sportovní kroužky ideální pro veslování, TRX Sling-Trainer ideální pro cvičení celého těla, boxovací pytle nebo nekonečná lana např.

S profesionální hrazdou od hold strong fitness žádné téma. Design a vývoj: stabilní pull-up bar je nejen masivní testovaná maximální zatížitelnost 350 kg, ale také vypadá moderně a stylově. Nejlepší prodejci a rozsah dodávky: náš bestseller hold strong používají policie, osobní trenéry atd. Z kvalitního vybavení pro fitness studia nabízí hOLD STRONG s hrazdami Multigrip tréninkový přístroj s mnoha možnostmi ve studiové kvalitě.

Rozmanitost tréninku: tato hrazda v černé barvě na stěnu nabízí šest různých šířek uchopení a umožňuje komplexní záda. Kvalita: profesionální hrazda pro montáž na stěnu od hold strong fitness se studiovým schválením pro profesionální použití – certifikováno podle EN 957, velmi masivní konstrukce a pevné šroubové spoje pro bezpečný trénink. Kvalita: trénujte doma jako ve fitness studiu. Přitahuje pozornost ve vašich čtyřech stěnách.
ZnačkaHOLD STRONG Fitness #ad
VýrobceHOLD STRONG Fitness GmbH #ad
Výška23.43
Délka47.05
Hmotnost26.46
Šířka11.81
Číslo díluHS-K-W6_RAL7016
ModelkaHS-K-W6

2. HOLD STRONG Fitness

#ad

černá, HS-K-D6, cvičení Pull Up a další, 6 protiskluzových rukojetí, homologace studia, HOLD STRONG Fitness Hrazda pro montáž na strop, vč. e-knihy a montážního materiálu mimo jiné hmoždinky Fischer

#ad
HOLD STRONG Fitness #ad - Zatížitelnost 350 kg; vhodné pro trénink s přídavnými závažími; svářecí metoda TIG WIG, moderní design a logo z ušlechtilé oceli. Multifunkční zařízení: přesvědčivý celkový koncept obohacuje pravidelný trénink doma, trénink smyček TRX, zvedání nohou, jako jsou shyby, trénink gymnastických kruhů atd.

Umožňuje cvičení pro různé svalové partie latissimus dorsi, deltoid, lichoběžník, biceps. Maximální účinnost: Šest různých šířek úchopu pro komplexní trénink zad. Vyvinuto a optimalizováno na základě anatomických znalostí. Vysoká bezpečnost při tréninku: hrazda pro profesionální použití se studiovou certifikací podle EN 957; používá ji policie, fyzioterapeuti, osobní trenéři, hasiči, crossoví a fitness studia a další organizace.

Hmoždinky Fischer DuoPower. Vysoce kvalitní hrazda je k dostání také v bílé nebo verzi z ušlechtilé oceli. Rozsah dodávky: e-kniha zdarma, černá hrazda, upevňovací materiál, montážní materiál vč. Pičková kvalita a zpracování: velmi stabilní konstrukce z oceli s práškovým nástřikem a max.
ZnačkaHOLD STRONG Fitness #ad
VýrobceHOLD STRONG Fitness GmbH #ad
Výška14.57
Délka47.05
Hmotnost24.25
Šířka11.81
Číslo díluHS-K-D6
ModelkaHS-K-D6

3. PULLUP & DIP

#ad

PULLUP & DIP Rovná hrazda jako příslušenství/rozšíření pro hrazdu a dip tyč, ocel práškově lakovaná, straight bar dips, shyby, svalové upy

#ad
PULLUP & DIP #ad - Vhodné pro černou variantu oceli. Flexibilita a mnoho cvičení: shyby, svalových svalů, dipy rovných barů, kůže kočky a mnoho dalších cvičení Calisthenics kdekoli chcete, s celosvětově jedinečnou pullup & dip hrazda s funkcí dip.

Z oceli práškově lakované a pevné uchopení pro velmi dobrou přilnavost. Iroká šířka rukojeti a lze ji zasunout ve spojení s pullup & dip hrazdy. Rozšíření: sada tyčí právě jako rozšíření/příslušenství k pullupu & dip shybové a dip tyči. Optimální průměr tyče 30, 0 mm. Upozornění: lze použít pouze ve spojení s pullup & dip tyčí.
ZnačkaPULLUP & DIP #ad
VýrobceFT Fitness Technology #ad
Výška1.18
Délka18.11
Hmotnost2.65
Šířka2.36
Číslo dílu00040

4. Gorilant

#ad

Hrazda na hrazdy, až 130 kg, několik rukojetí, pull-up bar, cvičení, odnímatelná ze stěny, Gorilant

#ad
Gorilant #ad - Vynikající rukojeť: dřevo nabízí lepší úchop než kov. Všestranná cvičení: 7 různých rukojetí umožňuje kompletní trénink zad, bicepsu a břišních svalů.

Vysoká stabilita: konstrukce umožňuje trénink s přídavnými závažími a bez problémů udrží hmotnost až 130 kg. Jednoduchá montáž a demontáž: s naším systémem kotvy lze tyč jednoduše připevnit na stěnu a demontovat, aby se šetřilo místo nebo ji v případě potřeby uložilo. Vysoká kvalita: vyrobeno z přírodního dřeva, všechny povrchy jsou broušené, aby byl zajištěn příjemný pocit při tréninku. Použijte zadní tyč pro zvedání nohou. Pomocí přiloženého závitového šroubu můžete také upevnit TRX na lištu. S průměrem 37 mm nabízejí zaoblené a broušené hrany vysoký komfort a teplo během tréninku.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška15.75
Délka43.31
Hmotnost15.43
Šířka23.62
Číslo dílu2BE0906-HW-1229
Modelka01

5. KASIROCK

#ad

60 x 8,5 x 4 cm standardní sada vč. 2 kulatých tyčí a montážního materiálu, KASIROCK Přístřešek na shyby se 6 přihrádkami pro kulaté tyče pro různé rukojeti a šířky rukojeti

#ad
KASIROCK #ad - Vysoce kvalitní materiály: tréninková deska/upínací lišta z březového dřeva a rukojeti z bukového dřeva masivní dřevo = příjemný protiskluzový povrch, zatížitelný, bez deformací, voděodolný, Made in Germany.

Efektivní trénink: trénujte horní část zad v každém ročním období, díky mnoha možnostem použití vhodné pro začátečníky, pokročilé i profesionály. Rozlišuje: perfektní pro vyvážený trénink – různé šířky umožňují úzké, široké a všechny shyby mezi nimi + modulární rozšíření s jinými rukojeťmi. Spora místa: velikost 60 x 8, šířka je využita a díky úzké konstrukci nezabírá mnoho místa a dá se snadno zakrývat, optimální pro montáž na každý rám dveří, 5 x 4 cm, rychle a jednoduše namontovat.

Rozsah dodávky: kassirock upínací lišta s 6 přihrádkami pro kulaté tyče pro různé rukojeti a šířky rukojeti, 2 vhodné rukojeti tyčí, 2 kvalitní šrouby s vhodnými hmoždinkami.
ZnačkaKASIROCK #ad
VýrobceKASIROCK #ad
Číslo díluPEG0003-PARENT

6. Ultimate Body Press

#ad

Ultimate Body Press Balkenhalterung Klimmzugstange

#ad
Ultimate Body Press #ad - Premium-funktionen: schwerlast-klimmzugstange mit parallelen Griffen, Montagezubehör und vollständiger Anleitung evtl. Vollständige kompatibilität: die balkenmontage entfernt ihren Trainingsraum von der Wand und Ihre Installation ist einfach mit Anweisungen, Vorlage und allen mitgelieferten Beschlägen, einschließlich Steckschrauben und Bolzen für Kompatibilität mit dickeren Balken.

Internationale produkte haben separate bedingungen, Alterseinstufung und Sprache des Produkts, werden aus dem Ausland verkauft und können sich von lokalen Produkten unterscheiden, einschließlich Passform, Kennzeichnung oder Anweisungen.335, 6 cm erhöhungen, 7 cm breite stange definieren einen großzügigen Trainingsraum für Ihr Heim-Fitnessstudio. Nicht in deutscher Sprache. Neue verbesserungen fÜr 2019: zielen sie mehr muskeln mit vier vollständig gepolsterten Griffpositionen an – parallel schmal Standard breit.

Die dicke, geschweißte stahlkonstruktion ist kommerziell stark mit hochwertigen Schaumstoffpolstern mit hoher Dichte über gerändelten Stahlgriffen. Das ultimative upgrade: ultra stabil und immer bereit, 3 cm breite parallele griffe und eine 106, 53, eine montierte Klimmzugstange ist das ultimative Upgrade von einer Türstange. Exklusive abgesenkte parallele Griffe verbessern die Bewegungsfreiheit, sodass Sie sich auf Form und Wiederholung konzentrieren können.
ZnačkaUltimate Body Press #ad
VýrobceUltimate Body Press #ad
Výška12
Délka18
Hmotnost10.76
Šířka24
Číslo díluJMP
ModelkaJMP

7. Marbo Sport

#ad

Marbo Sport Žebřiny pro montáž na stěnu tělocvična 230 x 81 cm MH-U204 | Made in EU

#ad
Marbo Sport #ad - Ada cviků / možností vybudování. Spolehlivé příčky 30 mm / montážní klíč. Silná a stabilní konstrukce pro montáž na stěnu.

Technické údaje | výška: 230 cm / zátěž: 200 kg / upevňovací otvory: 12 ks, 5 cm / Šířka: 81 cm / vzdálenost sezón: 24 cm / hmotnost: 22, vertikální vzdálenost 101, 3 kg / délka: 14 cm / průměr příčky: 30 mm / Šířka příček: 71 cm / další informace: Nástěnné zástrčky nejsou součástí sady. Marbo sport - vyrobeno v eu | posilovací lavice | posilovací přístroje | posilovací tyče | posilovací tyče | činkové kotouče | fitness doplňky.
ZnačkaMarbo Sport #ad
VýrobceMarbo Sport #ad
Hmotnost49.16
Číslo dílu107816-TR

8. Gorilant

#ad

Titan, více rukojetí | snadná montáž | protiskluzová | do 130 kg, hrazda na stěnu nad dveřmi, pull-up tyč, Gorilant

#ad
Gorilant #ad - 6 poloh rukojeti: profesionální hrazda s 6 různými polohami rukojeti pro kompletní trénink zad, bicepsů a břišních svalů. Zaručuje bezpečné a stabilní držení. Drážky na zadní straně jsou speciálně vyvinuty, bicepsy, cvičení hrazdy atd.

Multifunkční: hrazda s nástěnnou montáží pro trénink lezení, 3 hloubky 16, tréninku s odporovými lany, záda, 22 a 25 mm. Hodí se dobře ke každému stylu zařízení. Snadná montáž: jednoduše se upevňuje na stěnu. Vysoká kvalita a dlouhá životnost: funkční a robustní hrazda na hrazdu. Broušené povrchy pro lepší komfort a osmihranné rukojeti pro větší stabilitu. Etří místo, ideální pro trénink doma. Prodyšné rukojeti odpuzující pot pro efektivní trénink.

Můžete provádět různá cvičení: zvedání nohou, Crossfit, silový trénink a horolezecký trénink, hrudník a ramena. Vyrobeno ve Španělsku, z kvalitního masivního dřeva pro dlouhou životnost a odolnost. Nosnost do 130 kg. Ideální pro calisthenics, trX a poutky, boxu, aby simulovaly skály a trénovaly vytrvalost rukou. Protiskluzový: vyrobeno ze dřeva, které na rozdíl od železa nabízí příjemnější přilnavost a je protiskluzovější.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška4.72
Délka42.52
Hmotnost11.02
Šířka11.42
Číslo dílupart_B08BKV6SXQ
Záruka3 roky záruka na použití v interiéru.

9. h2i

#ad

H2i Gymnastická tyč pro děti | hrazda z ušlechtilé oceli | do zahrady a dětského pokoje | hrazda pro venkovní i vnitřní použití | tyč na cvičení ve vzhledu ušlechtilé oceli | délka 90 cm

#ad
h2i #ad - Fitness: s touto hrazdou můžete cíleně posílit vaše paže, ramena a zádové svaly a zlepšit svou kondici – ideální pro velké i malé. Vnitřní a venkovní prostory: s naší gymnastickou tyčí pro vnitřní i venkovní použití může vaše dítě trénovat v dětském pokoji nebo na zahradě – jednoduše ji namontovat mezi dva dřevěné trámy nebo do dveřního rámu.

Praktické rozměry: s celkovou délkou 90 cm a průměrem 33 mm nabízí tyč na cvičení z ušlechtilé oceli ideální úchop pro efektivní cvičení. Snadná montáž: díky dodávaným šroubům a krycím krytkám je montáž velmi snadná a vaše dítě může okamžitě začít cvičit. Mnohostranně použitelný: tato tyč nabízí rozmanité možnosti tréninku, ať už pro shyby, cvičení zavěšení a stoupání nebo podběh.
Značkah2i #ad
Výrobceh2i #ad
Hmotnost3.75
Číslo dílu1 x trapez griffe gelb

10. DH FitLife

#ad

Rám dveří bez šroubů | Pull up bar Doorway | dveřní hrazda pro silový trénink | k zavěšení zad | vč. posilovače smyček | pro dveře 70-92 cm, DH FitLife Hrazda na hrazdu

#ad
DH FitLife #ad - Dvojitá ochrana díky ochranné tyči a oba dveřní háčky zaručují konstantní stabilitu pro každý trénink. Multifunkční 3 v 1: ať už na dveřním rámu, na podlaze nebo v kombinaci s jinými sportovními potřebami – tréninkový přístroj je tvoje individuální posilovací stanice pro rozsáhlý trénink celého těla a mnohostranně použitelný.

Ergonomický design: pull-up bar s ohnutými rukojeťmi umožňuje stabilnější držení při různých tréninkových variantách, čímž se zabrání bolestem a zraněním zápěstí během tréninku. Součástí dodávky jsou dva posilovače smyček. Pomocí přístroje můžete posílit horní část těla, základní svaly, tělesnou koordinaci atd. Ideální pro váš Calisthenics Home Training. Okamžité použití bez montáže: fitness přístroj je připraven k použití bez šroubů a vrtání za pouhých 30 sekund: rozložit, zavěsit a začít! Po použití je tyč rychle sklopná a může být skladně uložena.

V případě dotazů nebo problémů nás můžete kdykoliv kontaktovat. Německý distributor slibuje 30denní záruku vrácení peněz: dh fitlife je německá značka s prodejem a zákaznickým servisem v Hamburku. Protiskluzové pěnové rukojeti navíc zajišťují optimální komfort používání. Gumové háčky a krytky zabraňují poškození a stopám na dveřních rámech a stěnách.
ZnačkaDH FitLife #ad
VýrobceDH FitLife #ad
Hmotnost9.44
Číslo díluGDG01-A-2101