Top 10 Sphagnum Moos Orchideen – Zemina

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Seramis

#ad

2,5 l – substrát pro orchideje s jílovitým granulátem a borovicovou kůrou pro ideální zásobování kyslíkem a živinami, Seramis Speciální substrát pro orchideje

#ad
Seramis #ad - Zboží: 730062. Dokonalá ochrana rostlin – dobré větrání citlivých kořenů zajišťuje volná struktura, takže díky granulátu orchidejí spolehlivě zabrání zamokření a hnilobě. Seramis nabízí rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních roztoků péče a živin, které jsou speciálně přizpůsobeny individuálním potřebám různých květin a rostlin.

S rostlinným substrátem lze orchideje zasadit také do uzavřených nádob. Optimální vlastnosti – substrát pro orchideje je je ideální náhradou za zeminu orchideje a zajišťuje vyváženou vodní rovnováhu, optimální podmínky pro růst a krásné květy.

Č. Ideální zásobování živinami – substrát pro pěstování orchidejí je směsí jílovitých zrn, kvalitní piniové kůry a stopových prvků, díky čemuž orchideje mohou nádherně a zdravě prospívat. Rozsah dodávky a upozornění – speciální substrát seramis pro orchideje v balení 2, 5 l.
ZnačkaSeramis #ad
VýrobceSeramis #ad
Výška10.04
Délka5.31
Hmotnost0.74
Šířka2.95
Číslo dílu4008429043246
Modelka4008429043246

2. TRIXIE

#ad

Substrát, 9 l 1 balení, Trixie 76153 humus z kokosových vláken, lisovaný

#ad
TRIXIE #ad - Bez přidání hnojiv. Tepelně sterilizuje, díky tomu bez plísní a klíčků. Sedm až osmnásobný roztažení. Hodnota ph mezi 5, 0 a 6, 0 .
ZnačkaTRIXIE #ad
VýrobceTRIXIE #ad
Výška2.56
Délka7.87
Hmotnost1.41
Šířka4.13
Číslo dílu76153
Modelka76153

3. Neudorff

#ad

Hnědá, Neudorff 00270 Kokohum květiny zemina briketa, 1 kus

#ad
Neudorff #ad - Bez živočišných látek a je proto vhodný i pro veganský způsob života. Ušetřete si tažení těžkých pytlů zeminy! Je také vhodný pro použití v teráriích a je nezávadný pro člověka a zvířata.

Lehký kulturní substrát ve formě briket se přidá přidáním vody do nejméně 7 l zeminy na zalévání. Kulturní substrát bez rašeliny s použitím obnovitelných rostlinných surovin kokos je vhodný pro květiny a výsev. Vysoká pevnost struktury a vláken zajišťuje vynikající schopnost zadržovat vodu. Vysoký podíl vzduchu podporuje silný růst kořenů. Pro silný růst kořenů a méně zalévání, ze suchých, pro výsev a pro výsadbu, vhodné zejména na balkon a terária, lisovaných kokosových vláken. Nesráží se při vysychání.
ZnačkaNeudorff #ad
VýrobceNeudorff #ad
Výška2.36
Délka8.27
Hmotnost1.32
Šířka4.33
Číslo dílu00270
Modelka00270

4. GREEN24

#ad

Alternativa pro sadbovou zeminu substrát, Pro rostlinný jílový granulát 5 l rostlinný granulát náhrada zeminy drenážní materiál, keramzit zlomený zrnitost 4-8 mm 5 litrů

#ad
GREEN24 #ad - Profesionální čistě minerální expandovaná hlína, jemný, čistý zlomený materiál. Jako přísada substrátu vhodná pro mnoho tropických a subtropických rostlin. Ukládá vzduch, vodu, živiny. Speciálně pro rostliny. Zabrání se jako drenážní vlhkosti. Prémiová kvalita ze zahradnictví. Lze použít jako rostlinný granulát, hydroponii, drenáž nebo přísada do země. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Univerzální minerální směs pro profesionální zahradnické práce.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad

5. GREEN24

#ad

Zemina Plumeria & Adenium – substrát pro frangipani, pouštní růže a druhy caudexů – 10 litrů – profesionální linkový substrát

#ad
GREEN24 #ad - Erstvé plnění a nejaktuálnější receptura. Nejlepší suroviny a hnojivo pro vyvážený a silný růst. Profesionální řada – zeminy, zeminy pro květiny a kulturní substráty z profesionální oblasti. Zemina plumeria a adenium z profesionálního zahradnictví je připravený k použití rostlinný substrát z osvědčené směsi zeminy speciálně pro plumerie, adenium a druhy Caudex. Také velmi vhodné pro Jatropha, Fockea, Uncarina, Cucurbitaceae.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad
Číslo díluPLUMERIAERDE10L

6. Westland

#ad

8 l – substrát pro zdravý růst, Westland Zemina pro orchideje, borovicová kůra a jílový granulát pro ideální distribuci vody a živin

#ad
Westland #ad - Cíleně použitelný – substrát pro orchideje je přizpůsoben potřebám kvetoucí rostliny. č. S rostlinnou zeminou tak vzniká dobré klima pro kořeny. 733674. Kůra obsažená v rostlinné půdě přitom zlepšuje cirkulaci vzduchu orchidejí.

Orchidejový granulát nabízí vynikající cirkulaci vzduchu a dostatečnou drenáž. Rozsah dodávky a upozornění – zemina pro orchideje westland v balení 8 l. S rozsáhlým sortimentem inovativních, ať už se jedná o sytě zelený trávník, vysoce kvalitních produktů Westland se podaří každý projekt, zdravé pokojové rostliny nebo kvetoucí rostliny na zahradě.

Ideální zásobování živinami – díky jílovitému granulátu je půda pro orchideje dobrou zásobou živin a vlhkosti. Speciální půda pro orchideje zajišťuje silné a dlouhotrvající kvetení. Optimální vlastnosti – kulturní substrát se skládá z hlíny a rostlinných látek.
ZnačkaWestland #ad
VýrobceWestland #ad
Výška14.96
Délka2.36
Hmotnost17.64
Šířka10.63
Číslo dílu733674
Modelka733674

7. Compo

#ad

COMPO Zemina na orchideje Sana – optimální pro všechny druhy orchidejí – kvalitní substrát na květiny z borové kůry – zásobuje orchideje živinami až 8 týdnů – 5 litrů

#ad
Compo #ad - Rozsah dodávky: compo sana zemina pro orchideje, 5 litrů, výr. Jednoduché použití: při přesazování orchideje odstraňte starou zeminu a shnilé kořeny a zasaďte rostlinu do většího květináče, naplňte čerstvou zeminou pro orchideje.

Optimální počáteční hnojení: substrát pro orchideje zásobuje orchideje po dobu až 8 týdnů všemi hlavními a stopovými živinami, ideální hodnotou pH, zajišťuje silné rostliny a krásné květy. Compo - záruka kvality pro zdravý růst rostlin: vybrané suroviny podle originální receptury Compo, přísná kontrola kvality vlastními laboratořemi a nezávislými institucemi. Vysoce kvalitní spiniová kůra: volná, vzdušná struktura zeminy pro orchideje se ideálně hodí pro citlivé vzdušné kořeny orchidejí, zabraňuje hromadění vody a hnilobě kořenů. č.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška2.36
Délka15.75
Hmotnost3.09
Šířka9.25
Číslo dílu11611
Modelka11611

8. GREEN24

#ad

5 litrů, Cattleya, Dendrobium, Cymbidium atd. střední zrnitost, Zemina pro orchideje MK Zemina pro orchideje 5 litrů. Prémiová profesionální linka substrát Phalaenopsis, Paphiopedilum

#ad
GREEN24 #ad - Vyladěná směs substrátů speciálně pro vaše orchideje. Strukturální, čistých, z přírodních, prodyšný, čistě organický, čerstvých a kvalitních vláken a kůry pro optimální růst.

1 fk = jemná zrnitost cca 0 – 15 mm / 2 mk = střední zrnitost cca 0 – 35 mm / 3 GK = hrubá zrnitost cca 0 – 50 mm. Pro každý účel, každý druh a každou velikost správná směs. 3-4 týdny po přesazení doporučujeme hnojení viz hnojivo pro orchideje GREEN24. Nejlepší suroviny a živiny z odborné oblasti pro vyvážený a silný růst a zdravé orchideje. V případě dotazů vám ráda pomůže naše odborná podpora GREEN24. Erstvé plnění pro každou objednávku. Profesionální linie – zeminy pro výsadbu, substráty pro pěstování rostlin a kulturní substráty z profesionální oblasti.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad
Výška3.94
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluORCH-MK-5L
ModelkaORCHIDEENERDE4

9. Ortisgreen

#ad

Premium Sphagnum Moos 250 Gramm aus Chile, Torfmoos-Substrat, für Orchideen und Bonsai

#ad
Ortisgreen #ad - Es kann bis zu 20 mal sein Gewicht in Wasser halten. Zwischen 4 und 5. Wiederverwendbar. Substrat ideal für den anbau vieler Pflanzenarten, wodurch Stecklinge Wurzel, Orchideen, keimende Samen, fleischfressende Pflanzen und vertikale Gärten. Ph. Lange Lebensdauer. Es erfordert nicht viele Wassergaben. Premium herkunft chile, 100% natürlich und biologisch abbaubar. Antibakterielle und antibiotische Eigenschaften.
ZnačkaOrtisgreen #ad
VýrobceOrtisgreen #ad
Číslo dílu000031

10. Yilotuce

#ad

Yilotuce Sphagnum mech, sazenice rostlin, zakořenění řízků a jiných rostlin, 90 g sazenic pro orchideje, dobrý substrát pro orchideje, parohové kapradiny

#ad
Yilotuce #ad - Po asi 10 minutách namočení ve vodě získáte asi 3, 5 litru vlhkého a hebkého sphagnum mechu. Použití: můžete použít yilotuce sphagnum mech jako zeminu pro rostliny, orchideje, také jako vrstvené dekorace pro sukulenty, kapradiny, substrát pro plazy nebo obojživelníky terária.

Upozornění: yilotuce rašeliník je přírodní a nezpracovává se, že voda se při namočení trochu zašpiní, s přírodním zemitým zápachem. Istě ručně zabaleno, hmotnost a velikost jednotlivých balíků se liší, ale hmotnost výrobku je větší než 90 g. Balíček obsahuje: obdržíte 90 g těžké, která se nafoukne, suché a čisté mechové cihly ze sphagnum, když ji vložíte do vody.

Ručně trhaný: yilotuce sphagnum mech je pečlivě ručně vybírán, velmi málo tyčinek přírodní produkt, neobsahuje hrudky a jiné nepřirozené usazeniny, nevyhnutelný. Velikost: jedná se o malou cihlu 15 cm x 15 cm x 5 cm, v malém balení je hodně zabaleno. Skládá se ze 4, 5 litru sušeného a hebkého sphagnum mechu, který byl ručně lisován na malé cihly.
ZnačkaYilotuce #ad
VýrobceYilotuce #ad
Výška1.9
Délka6.2
Hmotnost0.2
Šířka5.9
Číslo díluYE0001-3.2 oz
ModelkaYE0001-3.2 oz