Top 10 Weißer Zeichenstift – Pastelky pro dospělé

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. STABILO

#ad

Vícebarevné, Zvýrazňovač Stabilo Boss Executive

#ad
STABILO #ad - Maluje i na hladkých površích. Lze snadno ze skla smýt vodou. Pastelka, akvarelová pastelka a voskovka v jednom. Vysoká krycí síla a intenzita barev – i pro tmavé papíry a kartóny. Akvarelové.
ZnačkaSTABILO #ad
VýrobceSTABILO #ad
Výška6.85
Délka14.37
Hmotnost0.81
Šířka1.18
Číslo dílu880/18-3
ModelkaWoody
ZárukaKeine Garantie

2. Derwent

#ad

Derwent Graphitint Tinted Graphite Drawing Pencils, profesionální kvalita, 24dílná sada, rozpustné ve vodě, tónované grafitové kreslicí tužky, 0700803

#ad
Derwent #ad - Rozsah dodávky: 1 x sada s 24 grafitovými pastelkami derwent v grafitovém provedení v atraktivní krabici, názvy barev a čísel v bílé barvě, kulaté objímky vhodné pro standardní ořezávátka.

Nejlépe se používá se štětci na vodu derwent a akvarelovým nebo inkoustovým papírem pro mokré nebo suché použití. Přesnost a kontrola grafitu s nádechem barvy; grafitové tužky v profesionální kvalitě; výběr tlumených odstínů; perfektní pro profesionální umělce a amatérské malíře každého věku. Ideální pro krajiny a městské skicování díky zemité paletě barev; rozpustný ve vodě – použijte vodu pro aktivaci sytých, třpytivých barev. Atraktivní plechový box s odnímatelným víkem pro snadný přístup k tužkám, aniž by zabíral místo na psacím stole; názvy barev a čísel vyražené v bílé barvě.
ZnačkaDerwent #ad
VýrobceDerwent #ad
Výška7.8
Délka9.3
Hmotnost0.51
Šířka0.55
Číslo dílu700803
Modelka700803

3. nsxsu

#ad

Skicování, barvení, nsxsu 12 barev duhových tužek, duhové pastelky Jumbo pro dospělé, vícebarevné tužky pro umělecké kreslení

#ad
nsxsu #ad - Hodí se zejména pro začátečníky každého věku a může stimulovat jejich kreativitu a představivost. Kouzelná barevná tužka tyto barevné tužky lze použít k vybarvení vaší knihy, projektování, aby získaly jinou barvu, označení na knize a pro mnoho dalších účelů.

Násada pera je o 0, s průměrem 0, z kvalitního černého dřeva, které se snadno nerozbije. Naše tužky se liší od ostatních, 39 palce silnější. Je také dobrou volbou pro profesionální malíře. Tužky jsou barevně rozmanité a otáčejí krajkou, kreativní kreslení, což je skvělá barevná tužka! Pastelky pro dospělé 12 barevných duhových tužek se hodí pro dospělé, začátečníky nebo umělce. Zákaznický servis musíme dbát na to, že se tužka musí používat s ořezávátkem s velkým otvorem a nezasáhnout.

Můžeme s nimi nakreslit vše, barevné skicování, čmárání, co chceme. Jumbo pastelky duhové pastelky jsou robustní a s dlouhou životností, jádro tužky je mnohem silnější než běžné, 2 palce díky silnému jádru je tužka odolnější. Jádra tužky mají více než tři různé barvy a náhodné barvy zřejmě udrží vaši kresbu vždy s pocitem překvapení. 12 různých barev box obsahuje 12 duhových tužek v různých barevných kombinacích, jsou to nádherné barevné kombinace.
Značkansxsu #ad
Výrobcensxsu #ad
Číslo díluMTXHG-12
ModelkaMTXHG-12

4. Derwent

#ad

Derwent Kreslicí tužka – slonovinová černá

#ad
Derwent #ad - Světlý mahagonový kryt s barevně kódovaným koncovým diapozitivem a nápadným, zkoseným zlatým páskem. K dostání v náplni s 6 tužkami. Měkká, krémovitá textura zajišťuje hebké, sametové ležení. Kulatá 8vrstvá tužka průměr 8 mm s 5 mm proužkem. Průsvitné bílé potisky, jméno barvy a čísla.
ZnačkaDerwent #ad
VýrobceACCO #ad
Výška4.72
Délka3.54
Hmotnost0.02
Šířka5.91
Číslo dílu34391
Modelka34391

5. HIFORNY

#ad

HIFORNY 80 Buntstifte-Set für Erwachsene zum Ausmalen, 72 Farben Buntstifte mit Extras, Zeichenstifte Kunsthandwerkbedarf für Erwachsene Anfänger Kinder, Künstler Soft Core

#ad
HIFORNY #ad - Extra 3-farbiges skizzenbuch, verschiedene farben von skizzenpapier sind für verschiedene arten von zeichnungen geeignet. 15, 9 cm, spiralbindung, malbuch und farbtabelle15, 160 g/m², 10 getönte hellbraun, 10 schwarz, malbuch für erwachsene, 9 cm, 50 Seiten 30 weiß, 3-farbiger Skizzenblock, 2 x 22, 100 g/m², 2 x 22, 20 einzigartige Doodle-Illustrationen, Premium-Papier akzeptiert eine Vielzahl von Malwerkzeugen.

Es ist ein ausgezeichnetes Geschenk für Weihnachten, die gerne malen und zeichnen. Perfektes geschenk für familie und freundedieses buntstift-set ist ein perfektes geschenk für künstler, Valentinstag, von einfachen Skizzen bis hin zu komplizierten Zeichnungen und Malvorlagen. Komplettes buntstifte-set für erwachsene hiforny 80 buntstifte-set enthält 72 weiche buntstifte, 1 Radiergummi, dieses Set hat alles, 1 farbloser Mixer, 1 weißer Gelstift, 1 druckbleistift 0, 5 mm, 0, 5 mm Mine, 1 Spitzer, 1 Bleistiftverlängerung und 1 Kunstmesser. Ideal für eine vielzahl von kunstprojekten, Ostern, Studenten und alle, Thanksgiving, Neujahr, Geburtstag und Abschluss.

Die seidig glatten und samtweichen Bleistiftminen legen viele lebendige Farben mit satten Pigmenten und ultraglatter Anwendung. Egal, ob sie anfänger oder professioneller Künstler sind, was Sie brauchen. Der bezug ist aus dem besten Polyester-Oxford-Gewebe auf dem Markt, die Ihre Kunstutensilien organisiert halten. Tragbares und langlebiges reise-etui mit reißverschlussunser hochwertiges federmäppchen hat mehrlagige fächer und eine große Kapazität mit 80 einzelnen elastischen Schlitzbändern, das sicherstellt, eine Fronttasche und einen hochwertigen Doppelreißverschluss. Die farbigen Kerne sind hochpigmentiert, Details und Mischen sind.
ZnačkaHIFORNY #ad
VýrobceHIFORNY #ad
Výška3.35
Délka9.45
Hmotnost2.49
Šířka7
Číslo díluHF-CPT80+130
ModelkaHF-CPT80-NY

6. Castle Art Supplies

#ad

Castle Art Supplies Sada 72 pastelek | Vysoce kvalitní barevné náplně s měkkým jádrem pro zkušené umělce, profesionální a barevné umělce | Chráněné a tříděné v prezentační krabičce z plechu

#ad
Castle Art Supplies #ad - Rozšiřte své schopnosti. Istá radost při používání silně pigmentované, skořápce, intenzivní, krémové barvy pro rovnoměrnou krycí sílu a snadné nanášení, plátně, roztírání a rozmazávání pro vytvoření struktury a dosažení perfektního barevného odstínu – na papíře, dřevě a dalších.

Měkká a přesto stabilní kompozice vyvinutá našimi vlastními umělci a techniky vede k jádru tužek, které umožňují měkké, hebké nanášení a které se ani pod tlakem nerozpadají a drží svůj tlakový bod. Jednoduchá a praktická základní paleta 72 tužek, uspořádaná podle skupin barev a popisování, číslovaná a barevně kódovaná pro přesný výběr: vytlačte požadovanou tužku z jednoho ze tří úrovní krásného prezentačního boxu z plechu.

Doporučeno odborníky – našimi 2, důvěryhodné a garantované našimi specialisty ve studiu, 5 miliony zákazníků po celém světě, s jedinečnou zárukou vrácení peněz PLUS. Testováno, výhoda oproti konkurenci. Speciální skládací návod vám umožní zdokonalit své dovednosti pastelkami tím, že sami namalujete dechberoucí ilustraci jednorožce na titulním obrázku.
ZnačkaCastle Art Supplies #ad
VýrobceCastle Art Supplies #ad
Výška1.18
Délka8.31
Hmotnost1.54
Šířka7.87
Číslo díluunknown
Modelka72 Colored Tin

7. Faber-Castell

#ad

24 ks, kovové pouzdro, Faber-Castell 115824 – šestiúhelníkové pastelky

#ad
Faber-Castell #ad - Pastelky se šestihrannou stopkou. Náplň 3, 25 mm. Rukojeť lakovaná. Ochrana proti prasknutí díky speciálnímu klížení. Tvrdost tuhy: měkká.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška7.87
Délka7.4
Hmotnost0.65
Šířka0.59
Číslo dílu115824
Modelka115824
Zárukabez záruky

8. Exwand

#ad

96 kusů uměleckých tužek s akvarelovou tužkou, Pastelky, dospělé a děti, skicování a kreslení, ideální sada pro umělce, grafitovou tužkou, uhlovou tužkou pro psaní, začátečníky

#ad
Exwand #ad - 1. 3. Netoxické a ekologické – vyrobeno z recyklovaného dřeva, netoxické a velmi snadno se brousí a snadno se nerozbije. Absolutně bezpečné pro děti i dospělé. Vysoká kvalita a široce rozšířená – pohodlná dřevěná rukojeť ze skvělého dřeva, bezpečná a neškodná, snadno se brousí. Prémiová sada tužek – tato profesionální sada tužek obsahuje celkem 96 dílů. 2.
ZnačkaExwand #ad
VýrobceExwand #ad
Výška1.93
Délka11.42
Hmotnost2.2
Šířka8.27
Číslo díluEX_96

9. Faber-Castell

#ad

Faber-Castell 210009, Creative Studio Set, pera Pitt Artist a příslušenstvím, tužky, s akvarelovými tužkami Goldfaber , 30dílná

#ad
Faber-Castell #ad - Pomocí štětce velikosti 6 lze vykouzlit působivé efekty. S mazací tužkou pefection 7056 je možné přesné gravírování. Díky speciálnímu klížení mají pastelky a tužky tuhu odolnou proti zlomení. Neobsahuje pvc a neobsahuje žádné nebezpečné látky. Sada obsahuje 18 akvarelových pastelek goldfaber, 18 tužek Pitt Artist Pen, 4 tužky Goldfaber, 1 mazací tužku a 1 akvarelový štětec. Součástí dodávky je 5 tužek s flexibilním hrotem štětce B a bílé pero Pitt Artist se špičkou 1, 5 mm. Akvarelové pastelky lze zcela rozmalovat vodou.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška1.57
Délka7.68
Hmotnost0.86
Šířka5.12
Číslo dílu210009
Modelka210009
Záruka0 let záruka výrobce

10. Derwent

#ad

0700671, kreslení a psaní, Derwent Kreslení pastelek, profesionální kvalita, 12dílná sada, ideální pro ilustraci a detailování

#ad
Derwent #ad - Vysoce kvalitní pastelky v profesionální kvalitě v řadě naturalistických barevných odstínů; perfektní pro profesionální umělce a amatérské malíře každého věku.

Zemité barvy, ideální pro přírodní a zvířecí kresby a portréty; díky měkké, krémové textuře lze snadno rozmazlovat a stínovat; velmi stálobarevné. Rozsah dodávky: 1 x sada s 12 derwent tužkami, názvy barev a čísly v bílé barvě, drsné kulaté obruby vhodné pro standardní ořezávátko. Atraktivní plechový box s odnímatelným víkem pro snadný přístup ke tužkám, aniž by zabíral místo na psacím stole; barevné názvy a čísla vyražené v bílé barvě. Drsná kulatá obruba vhodná pro standardní ořezávátko; nejlépe použít s papírem Derwent.
ZnačkaDerwent #ad
VýrobceDerwent #ad
Výška4.65
Délka7.8
Hmotnost0.09
Šířka0.55
Číslo dílu700671
Modelka700671